Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Musy, jogurty, deserki wyciskane z tubki (poręczne wyciskane opakowanie)

Data utworzenia : 2014-07-05 15:11 | Ostatni komentarz 2021-04-23 22:10

gwiazdka2233

9639 Odsłony
145 Komentarze

Drogie mamy, czy kupujecie swoim pociechom musy, jogurty i inne deserki w poręcznych wyciskanych opakowaniach? Moja córka bardzo lubi tą formę jedzenia posiłku, bo jedzenie jogurtów łyżeczką chwilowo się jej znudziło;) Jeśli kupujecie to jakiej firmy i co? Bardzo rzadko można spotkać w sklepach takie rzeczy i niektóre są drogie? Czy macie jakieś sprawdzone, w miarę tanie? Ja np kupuję w Biedronce serki homogenizowane Miami w wyciskanym opakowaniu (truskawkowe i waniliowe). Czasami kupuję musy z Kubusia w Rossmanie, widziałam podobne ale tansze w Intermarche Gogosquizee. Wiem, że Hipp ma takie musy, ale cena mnie ostatnio powaliła i zrezygnowałam z zakupu..... Znacie jeszcze jakieś? Jeśli tak w jakich sklepach można je kupić? Bo nie wiem gdzie szukać, a cieszy mnie jak córka je coś z chęcią (ostatnio są problemy ze zjedzeniem czegokolwiek, więc wolę by jadła takie coś, niż nic;)

2014-07-05 21:10

O ile się nie mylę to u nas w zwykłym małym sklepie jest coś takiego i nazywa się Leon cena też nie duza bo w granicach 1,5zl - 2,0 zł ale jutro jeszcze polece i sprawdzę dokładnie bo chyba jeszcze jakiś inny mus rzucił mi się w oko...