Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

pierwszy posilek

Data utworzenia : 2014-05-29 11:49 | Ostatni komentarz 2015-02-11 00:29

Ewcia2

22938 Odsłony
243 Komentarze

Od czego zaczac rozszezenie posilkow,moj synek ma 5miesiecy i chcialam dac mu kaszke lub kleik ale nic z tych rzeczy niechce mi jesc:( a doktorka mi doradzila bo synek nie tyje tyle ile piwinien:(

2014-05-29 13:25

od 5 msc mozesz podawac papki z ziemniaczków , marchewki , pietruszki . Pamiętaj aby wprowadzanie nowych smaków odbywało sie stopniowo i nie pod przymusem . Jeśli moge doradzic to zacznij od warzyw a nie od słodkich kaszek i owoców bo pozniej bedziesz miała ogromny problem w warzywkami - mieskiem ..

2014-05-29 13:22

Magda ma racje , spróbuj podać rozcięczoną z mlekiem - na rzadko i stopniowo zwiekszaj ilosc kaszki Podajesz zwykla kaszę manna czy smakowa ? Jak smakowe to moze kombinuj inny smak podac. Powiedz nam jeszcze czy karmisz MM czy piersią ?

2014-05-29 12:14

a dajesz mu kaszke lyzeczka ? Czy dodajesz do mleka ? Moja corka nie chciała na początku jesc lyzeczka. najlepiej wsypac choć trochę do mleka do butelki a później więcej i więcej ,,,Dziecko jest przyzwyczajone do butelki wiec szybciej wypije z niej kaszke niż jak będziesz mu dawac lyzka. Musi mieć tylko smoczek z wieksza dziurka:)