Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Paluszki - juniorki, z makiem, z sezamem, itp.

Data utworzenia : 2014-05-08 12:51 | Ostatni komentarz 2014-05-10 17:57

konto usunięte

5211 Odsłony
27 Komentarze

Dziewczyny czy wasze maluchy jedzą paluszki? Od kilku dni zastanawiam się czy dać małej na próbę Juniorka, bez soli są, ale nie mogę znaleźć info czy 11 miesiąc to nie za wcześnie. W tematach o słodyczach było wspomniane o paluszkach, ale tak niewiele, że wniosków wyciągnąć się nie da.

2014-05-08 16:54

Aleksandra jest sól, ale nie tak jak w normalnych paluszkach. Zresztą nie ma możliwości karmić dziecka tak, aby soli w niczym nie było, nie przesadzajmy już z tym, bo obłędu można dostać. Poza tym nie da się tak jeść, chyba że wszystko masz własnej produkcji, mówiąc wszystko mam na myśli dosłownie wszystko. Basia czemu nie z makiem?

2014-05-08 15:13

ja pierwsze paluszki dla Madzi salam jak chyba roczek i były to Juniorki, uwielbia je nawet nie czytałam czy w składzie mają sól ale jak mają to niewiele wszystkich niezdrowych przekąsek i posiłków nie unikniemy w diecie dziecka moim zdaniem raz na jakiś czas dziecku można dać takie paluszki ale nie z makiem

2014-05-08 14:20

masz na myśli paluszki Lajkonika? w ich składzie akurat jest sól. ale może wyszukiwarka nie działa ;D