Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Paluszki - juniorki, z makiem, z sezamem, itp.

Data utworzenia : 2014-05-08 12:51 | Ostatni komentarz 2014-05-10 17:57

konto usunięte

5212 Odsłony
27 Komentarze

Dziewczyny czy wasze maluchy jedzą paluszki? Od kilku dni zastanawiam się czy dać małej na próbę Juniorka, bez soli są, ale nie mogę znaleźć info czy 11 miesiąc to nie za wcześnie. W tematach o słodyczach było wspomniane o paluszkach, ale tak niewiele, że wniosków wyciągnąć się nie da.

2014-05-10 17:57

JA podaje od czasu do czasu 2 letniej córce i nie uważam że to coś złego , choć ona chyba bardziej jednak woli te z sezamem.

2014-05-10 09:09

mysza bo te z lajkonika maja jakis aromat waniliowy w sobie ...tez je bardzo lubie i jak siegam po paluszki to tylko po nie ..sama potrafie zjesc 3/4 paczki

2014-05-09 21:25

A ja ostatnio na spacerze poczęstowałam Jasia drożdżówka z serem i co to tez oznacza że jestem nieodpowiedzialna matką. Chciałam zobaczyć czy w ogóle będzie mu to smakowało a że bułki są bardzo dobre i raczej chemii tam nie pakują bo pracuje tam znajomy męża to mu dałam do spróbowania. Zupek i dań dla niego nie solę i raczej niczym oprócz ziołami nie doprawiam

2014-05-09 21:18

hej:) wiem o jakie paluszki chodzi;) juniorki są z wielu firm;) ale te z lajkonika bodajże chyba nie mają w sobie soli;) a wręcz mają taki inny smak;) ja osobiscie je uwielbiam;) taki jakby waniliowy;) i chyba można dawać;)

2014-05-09 10:05

Kacpi tak samo ...chyba swoj pierwsz kęs drożdżówki jadl jak miał 7-8 msc ale w znikomych ilosciach . Teraz jak sama upieke to rwę mu na kawałki ale tez nie przesadzam ...zje kilka kosteczek . Co do maku to ja osobiscie tych paluszków nie lubie i nie daje małemu ...Kacper z makiem mial stycznosc u tesciowej ..ma bzika babcia na punkcie bułek mecznych ..jak dostaje od niej to zjada wszystko a jak ode mnie to tylko troche ze srodeczka .. Jesli chodzi o miesko to Aleksandro u nas wyglada to tak . wiekszosc mamy od znajomych - znajomych znajomych od znajomych rodziców itd ..wszystko z wlasnego gospodarstw , ale nie mowie ze nie kupuje w zakladzie miesnym ( wybrane ktorym ufam mam i czesto odwiedzam , bo zapasów ogromnych swojskich nie mam..szymon je duzo miesa wiec pewnie wszystkie zapasy dla malego by wyjadł raz dwa takze kupuje dla nas z miesnych takze ) ale małemu daje niechetnie juz takie mieso ale tez nie mowie ze w ogole nie daje , sporadycznie ale daje , wole dac mu kurczaczka swojskiego albo kroliczka od meza bylej sasiadki ..czasami ( ale rzadziej ) dostajemy zapas poledwiczek , schabu od pewnego pana ..ale powiem wam ze soli nie uniknimy ...sol morska jest zdrowa ..NIEZDROWA JEST ta w sklepach za 1zł ...ja taie kryształki zaczełam dodawac do zupek , ale wszystko w granicach rozsadku . wracajac do tematu dla ktorego tu jestemy . Wyczyta łam Martuusia , ze dla dzieci najlepsze beda te z sezamem

2014-05-09 09:44

Moja już jadła drożdże, w cieście na pizzę i drożdżowym.

2014-05-08 23:38

nie mam sprawdzonych informacji, więc nie chcę siać zamętu. mnie koleżanka (mająca starsze dziecko) na razie odradzała, więc się wstrzymuję. myślę, że zacznę wprowadzać w okolicach roku.

2014-05-08 23:20

a drożdży dziecku nie można dawać ? ja czasem daję małej ciasto drożdżowe ,