Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

nocne jedzenie mm

Data utworzenia : 2014-02-18 12:24 | Ostatni komentarz 2015-01-18 22:12

Basiek

5836 Odsłony
28 Komentarze

witam, na pewno gdzieś już jest wątek jak oduczyć niemowlę nocnego jedzenia ale nie mogę znaleźć. Naprowadźcie mnie proszę. Mam 11 miesięczną córkę, która do tej pory je w nocy (albo ok 3, ale coraz częściej 5-6 rano). Nie robiłabym może jeszcze z tego wielkiego problemu gdyby nie miało to niekorzystnego wpływu na dzienne jedzenie. Próbowałam smoczka, wody i nic. Nie wiem czy mam siłę żeby ją po prostu kilka nocy przetrzymać i słuchać płaczu. Próbowałam 2 razy i widzę, że lekko nie będzie bo wytrzymałam zaledwie godzinę płaczu ;) Koleżanka robiła swojemu synkowi coraz bardziej rozcieńczone mm. Można tak?

2015-01-18 22:12

Mój synek ma prawie 7 miesięcy a w nocy budzi się do jedzenia 3 razy,a mojej siostry syn skończył 12 miesięcy i również budzi się do jedzenia w nocy.Każde dziecko jest inne i niektóre jeszcze potrzebuje w nocy złego a są takie co mają 3 miesiące i przespia cała noc.Nie wiem od czego to zależy i chciałabym żeby synek przesypial mi cała noc,ale to nie zależy chyba od nas.

2014-10-20 13:46

Magdalenamsl to tak nie do końca z tym sycącym jedzeniem na noc. U nas wcale się nie sprawdziło - wręcz przeciwnie. Zresztą na logikę dla mnie to gdy przed snem najem się czegoś "bardziej sycącego" to też wcale lepiej mi się nie śpi. Nam bardzo pomogła książka "Każde dziecko może nauczyć się spać" mam chyba gdzieś to na kompie w pdf ie jak ktoś by chciał mogę przesłać.

2014-10-19 00:08

Sylwia u mnie sytuacja wygląda tak samo - synek ma skończone 14 miesięcy; )

2014-10-18 13:01

Moja Oliwia ma rok i osiem miesięcy i cały czas się budzi w nocy na jedzenie od kiedy się urodziła potrafi teraz zjadać dwie trzy butle w ciągu nocy... Budzi sie i płacze że chce mleczka nawet słychać jak jej burczy w brzuszku kaszki i kleiki u nas odpadały d samego początku ponieważ ona nie chciała ich jeść pod żadną postacią Aha i dodam jeszcze że przed zaśnieciem zjada solidna kolecje codziennie niema z tym problemów

2014-05-28 22:09

przed zasnieciem musiasz dac dziecku cos co bardziej je nasyci np. gesta kaszke jeśli dziecko nie jest alergikiem może być kaszka biszkoptowa na noc dzieci ja uwielbiają .. dzięki temu dziecko będzie dluzej nasycone i nie będzie się budzic tak czesto

2014-03-06 14:02

ja stosuję kreik kukurydziany, jest lekkostrawny dla malucha, nie zakleja. Wczoraj zapomniałam do jedzenia na noc dodac to mi wstał o 4 nad ranem i wszystkich w domu na równe nogi postawił;)

2014-03-06 13:58

Mamuśka u nas kleik się nie sprawdził, lepsza była kasza manna gotowana na wodzie potem połączona z mlekiem modyfikowanym, po kleiku małą brzuszek bolał, niedość że nie przyniosło to efektu to i noc była nieprzespana, do tej pory kleiki ryżowe (bo myślę, ze o takich pisałaś) nie goszczą w naszym domu.

2014-03-06 10:26

Mój kacpi 2 dni temu przespał całą noc i dzis tez :D az w szoku byłam ..myslalam ze tak zaspana bylam ze nie pamietam , ale patrze butelka stoi na suszarce tak jak stala po wieczornym karmieniu heh :) Wszystko z czasem moje drogie mamy :) ja tez niedawno sie denerwowalam ze maly chce pic w nocy mleczko ...w dzien zjada dosc ladnie i w nocy ?? ile On moze jesc :D najwidoczniej tyle potrzebuje ..mysle ze takie przesypianie Całej nocy nie bedzie codziennoscia ...nie raz jeszcze pewnie mu sie pozmienia i zacznie sie budzic o tej 24 czy 3 :)