Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Picie dla juniora

Data utworzenia : 2013-12-19 21:28 | Ostatni komentarz 2014-12-26 22:23

konto usunięte

3221 Odsłony
14 Komentarze

Mój syn ma skończone 1,5 roku, nigdy nie lubił i nie lubi wody do picia wiec najcześciej podaje mu sok marchewkowy rozrobiony z woda bądź bananowy. W okresie jesiennym i zimowym pije sok malinowy domowej roboty. Chciałam zapytać co jeszcze mogę podawać mu do picia? Lekarka radzi zwykła oslodzona herbatę ale nie jestem do tego przekonana. Co radzicie i polecacie?

2014-12-07 23:43

Mamaavan najlepsza jest woda. A te herbatki dla dzieci to sam cukier i nie warto ich podawać.

2014-12-07 23:23

Mana van nie zgodze się z tobą ze herbatki granulowane są najleorpsze warto przeczytać ich sklad Teraz w zimę córeczka pije herbatki z naturalnego suszu iwiciwego, kompoty, skoczki i wodę

2013-12-27 15:34

Herbatki są najlepsze te granulowane dla dzieci , soczki no i oczywiście woda , i kompociki .Ja również podaje to ale nic nie dosładzam bo to nie potrzebne a większość z tego samo w sobie jest słodkie .

2013-12-20 23:01

Zamiast herbaty lepiej gotować kompociki owocowe na wodzie mineralnej.Moja Julia uwielbia np kompot jabłkowy nie trzeba dosładzać bo jabłka same w sobie zazwyczaj są slodkie:)

2013-12-20 22:56

Katarzyna-27 moja córeczka jest w podobnym wieku co Twój synek córeczka ma zawsze pod ręką kubeczek z wodą to tego też podaję soki malinowe gotuję kompocik dodaje troszkę cukru czasem dam jakiś sok ale zawsze rozrabiam go z wodą mała dostaje też herbatki granulowane dla dzieci ostatnio widziała w sklepie specjalne herbaty owocowe dla dzieci z suszu owoców muszę ich wypróbować

2013-12-19 23:00

A spróbuj mu podać inne proporcje soku i wody. I zmieniaj je tak, aby to woda przeważała. Zwykłą herbatę też możesz, ja podaję młodej a ma dopiero pół roku. Ale robię to tak, że najpierw sobie robię herbatę, potem z niej odlewam do butelki trochę i uzupełniam wodą, więc ta herbatka jest bardzo lekka. Może być też tak, że wody nigdy samej pić nie będzie. Moja mama tak ma, że jak wypije samą wodę to wymiotuje i boli ją żołądek. Taka przypadłość dziwna.