Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Bezglutenowe śniadania dla dzieci

Data utworzenia : 2019-03-03 11:26 | Ostatni komentarz 2019-07-16 08:20

Konto usunięte

1229 Odsłony
9 Komentarze

Czy są tutaj mamuśki, których dzieci cierpią na nietolerancję glutenu? Jakie przepisy na bezglutenowe śniadania znacie?

2021-01-15 14:19

Moja siostra ma nietolerancje glutenu od urodzenia. Często robi sobie placki bananowe oraz pankeji z syropem klonowym

2019-07-16 08:20

Co gotujecie by zachować tą dietę?

Konto usunięte

2019-05-18 22:03

W biedronce są kabanosy bez glutenu, mają dobry skład i symbol przekreślonego kłosa czyli są w 100% bezpieczne

2019-04-29 22:19

Probowałam mojemu dać omlet, coż nie polubili się za bardzo

2019-03-27 10:53

Ciekawe przepisy, z których sama też często korzystam, gotując dla rodzinki znajdują się między innymi tutaj https://www.kaufland.pl/przepisy/swiat-przepisow.html - jest tu mnóstwo inspiracji na szybkie i przede wszystkim smaczne dania i przekąski. Coś na bezglutenowe śniadania też powinno się znaleźć - dla dzieci i dla dorosłych, w zależności od tego, co kto lubi :) Powodzenia :D

2019-03-06 14:00

Polecam omlety ! Super odżywcze i sycące. I można podawać na słodko i słono :) Albo różne rodzaje placków np z bananów. :)

Konto usunięte

2019-03-06 13:29

U nas popularne to jajecznica, jajko na parze, w koszulce, pasta do pieczywa bezglutenowego z zielonego groszku, oliwek. Owsianka z suszonymi owocami (sprawdź czy kupujesz produkt sprawdzony bez glutenu, możesz wybrać te z przekreślonym kłosem), w auchan znajdziesz parówki i kabanosy bez glutenu. Sałatka z soczewicy z papryką, placuszki z mąki gryczanej z wiórkami kokosowymi

2019-03-05 11:02

Możliwości tutaj jest bardzo wiele. Trzeba się po prostu takich przepisów nauczyć samodzielnei. W sieci jest wiele stron oraz blogów, na których mozesz sobie poczytac o propozycjach na śniadania czy obiadki. Zerknij sobie na przykład tutaj: https://bezgluten.pl/pl.7_przepisow_na_bezglutenowe_smaczne_sniadania_dla_dzieci.html Ulubionym śniadaniem moich maluchów jest ryż z jabłkami. Daję tutaj składniki: dowolna, preferowana ilość ryżu (najlepiej nieoczyszczonego, u nas był naturalny długoziarnisty ryż Basmati), mus jabłkowy [zobacz przepis], odrobina syropu daktylowego, kilka migdałów.