Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko 18 miesieczne nie chce jeść

Data utworzenia : 2017-10-24 12:39 | Ostatni komentarz 2017-12-29 13:45

A.Florek

1199 Odsłony
11 Komentarze

Witam drogie mamusie mama problem z moim synkiem od pewnego czasu nie chce jesc zupek. Jadł do tej pory ładnie tylko miksowane zupki,a jak próbuję coś w kawalku to wypluwa

2017-10-24 18:26

A.Florek nie przejmuj się moj synek mial tak samo i tez w podobnym wieku bo bylo blisko 2lat. I tez wypluwal wiekszw kawalki ale to trwalo chwiliwo, nie podawalam na przymus a po ok. Paru dniach znow prubowalam podac synkowi i czasem zjadl, czasem wypluwal , a potem juz tak zaczal jesc ze smakiem.i jadl bardzo duzo...teraz ma 4latka i czasem to zje wiecej niz ja a tez byl taki okres zw malo co jadl i robiłam mu nawet badania bo balam sie ze coś mu jest i mialam tez mu kupic apetizer ale dobrze ze nie kupiłam bo po paru dniach jadl bardzo.duzo...takze z twoim synkiem tez na penwo tak bedzie..moze wychodza tez mu zabki z tyłu i nie chce jesc bo go dziaselka bola...ale pdaj sobie i synkowi czas a na pewno polepszy sie mu apetyt.

2017-10-24 17:25

Nie zniechęcaj się , nie miksuj on z czasem zacznie je jeść , nie chce mu się gryźć i to dlatego . Ja miałam tak ze swoim synkiem za długo podawałam mu wszystko miksowane , przyzwyczaiłam go i później miałam problem,bo wypluwał wszystko co trzeba było pogryźć .

2017-10-24 15:59

To moze sprobuj zupki miksowac ale nie do konca? Moze zacznij od zupelnie malutkich kawalkow i maluch sie z czasem przekona do wiekszych ;)