Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Ubranie na zimę dla roczniaka

Data utworzenia : 2017-09-23 22:56 | Ostatni komentarz 2018-02-16 22:16

mustafa_1988

3975 Odsłony
68 Komentarze

Hej :) Proszę o radę doświadczone mamy. Co jest lepsze na zimę dla dziecka tak do półtorej roku? Chodzi mi czy kombinezon w całości, czy kurtka ze spodniami? Chcę się powoli rozejrzeć już za zimowymi ubraniami ale w sumie nie wiem co będzi elepsze.... Myśle nawet czy nie kupić tego i tego.... Jakie są wasze doświadczenia?

2017-09-24 15:42

ja wolę kombinezon ale to moje zdanie :)

2017-09-24 11:59

Mam ten sam dylemat co Ty :) Jak na razie kupiliśmy kurteczkę, szybko się zakłada, do samochodu idealna. Sama nie wiem czy kombinezon to dobry pomysł dla starszego dziecka (synek będzie miał 1 rok w zimie). Niemowlę a roczniak to całkiem inna bajka, może nie dać sobie założyć kombinezonu bo będzie mu nie wygodnie. Chyba te ogrodniczki są lepszym rozwiązaniem :)

2017-09-24 10:44

Dokładnie tak, jak Ewelaa, zresztą moja starsza córka nie dawała sobie ubrać kombinezony, uzywaysmy tylko na sanki. Jak jest cieplej, możesz założyć sama kurteczke, a te zimy u nas bywają całkiem cieple

2017-09-24 10:09

Mój mały ma równe półtora roku i kupuje mu kurtkę, a do tego chce spodnie takie ogrodniczki, przydadzą się nawet na sanki żeby plecy mu nie wychodziły i nie marzly. Kombinezonu już nie chce, bo czasem nie ma takiej potrzeby żeby był aż tak cały ubrany, albo np w samochodzie lepiej będzie w kurtce, szybko się ja rozbierze, a rozbierać z całego kombinezonu to już za dużo:)