Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Ubranie na zimę dla roczniaka

Data utworzenia : 2017-09-23 22:56 | Ostatni komentarz 2018-02-16 22:16

mustafa_1988

3976 Odsłony
68 Komentarze

Hej :) Proszę o radę doświadczone mamy. Co jest lepsze na zimę dla dziecka tak do półtorej roku? Chodzi mi czy kombinezon w całości, czy kurtka ze spodniami? Chcę się powoli rozejrzeć już za zimowymi ubraniami ale w sumie nie wiem co będzi elepsze.... Myśle nawet czy nie kupić tego i tego.... Jakie są wasze doświadczenia?

2018-02-16 22:16

Po rozmowach z koleżankami słyszę że zdecydowanie zachwalają kombinezon. Ja już też dostałam kilka kombinezonow rozmiar 74. Rodze w maju więc liczę że rozmiar na zimę ok

2018-02-13 08:15

Całościowy kombinezon super, ale przy starszym dziecku kombinezon jest kłopotliwy na krótsze wyjścia, czy tylko dom-auto-sklep. Dlatego my teraz mamy i kombinezon na dłuższe spacery i kurtkę.

2018-02-05 22:37

Ja wolalam całościowy kombinezon. Wszystko bylo zakryte. Nic nie przewialo :)

2018-01-08 09:17

Ja jeszcze muszę poczekać za nim kupię spodenki i kurteczkę, bo córa jest za mała. Dlatego kombinezon zamawiałam z outletu: http://www.limango-outlet.pl/dzieciece-kombinezony ,nie wiem czy w lidlu mogły być podobne, bo jak zwykle obudziłam się za późno i nic już nie było . A to, że moja córeczka jest blondynką to wybrałam dla niej jeden w ciemniejszych kolorach: http://www.limango-outlet.pl/name-it/softshellowy-kombinezon-beta-w-kolorze-jagodowym-2-5762819 . Ale skoro tak zachwalacie, to następnym razem wybiorę się wcześniej do lidla :)

2017-12-30 22:19

Te spodnie najlepiej kupować na wyprzedaży, albo w specjalnych koszach wyprzedażowych gdzie wykładane są na bieżąco rzeczy które się nie sprzedały :)

2017-12-30 09:42

Spodnie na narty to też fajne rozwiązanie, na kolejną zimę myślę, że takie też kupimy, gdy córa wyrośnie już z kombinezonu. W lidlu są stosunkowo niedrogie, w porównaniu np. do kompletu ze spodniami w smyku.

Konto usunięte

2017-12-23 06:10

Ja też polecam te z lidla sa super jakości i przede wszystkim są ciepłe

2017-12-21 22:47

Dla większego dziecka, chodzącego spokojnie wystarczą spodnie na narty, nakładane z szelkami na ramiona i kurteczka. Żaden śnieg nie wskoczy do środka :) Spodnie te mają fajne gumki na buty, można je zahaczyć. Zawsze kupuję spodnie na narty w Lidlu ;)