Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

3 urodzinki

Data utworzenia : 2017-08-26 16:57 | Ostatni komentarz 2017-12-31 09:10

Paulusiaaxd

1997 Odsłony
30 Komentarze

Niedługo malutka będzie miała 3 urodzinki macie jakieś pomysły co jej kupić? Zabawek tak nie chce bo ma ich mase, a z ubranek sie tak nie ucieszy

2017-08-27 23:47

Wycieczka do jakiegoś fajnego miejsca, sala zabaw czy zoo. Mój syn uwielbia salę zabaw ma prawie 3 latka

2017-08-27 08:28

Tak jak dziewczyny napisały, dobry pomysł to wycieczka, dziecko będzie miało super wspomnienie na jakiś czas, a żeby zapamiętało na zawsze, porób zdjęcia i będzie super pamiątka z tego dnia :) Rowerek biegowy tez fajna rzecz, moja za kilka miesięcy ma 2 latka, też powoli się muszę zastanawiać co by ją ucieszyło. Bo na razie jest etap, chwile sie czymś pobawi i chce robic cos innego :(

2017-08-26 23:04

Ulka też pomyślałam o wycieczce. U nas blisko np jest Rabkoland, z takiego prezentu na pewno by się dziecko ucieszyło, ewentualnie Zoo, czy park wodny...

2017-08-26 18:42

Ja chciałam swojemu kupić na trzecie urodziny bon upominkowy do smyka. Poszedłby i wybrał co by mu się spodobało, ale byłby też ograniczony finansowo i albo zapytał by się pani w sklepie czy go na to stać albo nas, chociaż wolałabym żeby mu to pani ze sklepu powiedziała :) przynajmniej by uwierzył. Ale mój mąż uznał, że to jednak nie najlepszy pomysł i się nie zdecydowaliśmy. Takim też sposobem dostał kolejny wielki samochód - lawetę. Paulusia możesz też zabrać małą np. na salę zabaw i lody albo zafundować jej jakąś wycieczkę - zależy jakie atrakcje masz w okolicy.

2017-08-26 18:20

Myślę, że Gabi ma dobry pomysł z tym żeby zabrac córeczkę na zakupy i niech sama sobie wybierze prezent. Mój mąż od jakiegos czasu pyta swojego chrześniaka, ( niedługo będzie miał pięć lat ) i też pyta co chciałby na prezent, zawsze wybiera jakaś zabawkę, ale przynajmniej wiadomo, że będzie zadowolony i nie powtórzymy się i nie kupimy czegoś co już ma, bo teraz dzieci mają tyle zabawek, że ciężko nadążyć

2017-08-26 17:55

To ja synkowi na trzecie urodziny kupiłam rowerek biegowy i jest mega zadowolony ;) a chrześniakowi kupiłam właśnie ubrania i tak sporo bo on do przedszkola idzie więc na pewno się mu przyda parę ciuszków. A może zabierz córkę do sklepu i pozwól jej coś samej wybrać sobie na prezent. Ja tak zrobiłam z córeczką swoją, ona ma już 5 lat ale już planuję co by chciała na kolejne urodziny, jej się ten pomysł spodobał bo wcześniej to wybierała prezenty dla swoich koleżanek przedszkolnych które ją zapraszały na swoje urodziny ;)