Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

3 urodzinki

Data utworzenia : 2017-08-26 16:57 | Ostatni komentarz 2017-12-31 09:10

Paulusiaaxd

1996 Odsłony
30 Komentarze

Niedługo malutka będzie miała 3 urodzinki macie jakieś pomysły co jej kupić? Zabawek tak nie chce bo ma ich mase, a z ubranek sie tak nie ucieszy

2017-12-31 09:10

Z rowerkiem biegowym to chyba dużo zależy od dziecka, ale znam sporo 3 latków zachwyconych i dalej używających rowerka biegowego. Ale fakt przedział 2-3 lata to chyba taki najlepszy na rowerek. Książeczki, ale i puzzle czuczu są rewelacyjne.

2017-12-28 17:57

Ania zgodzę się z tobą te książeczki Czu Czu są rewelacyjne. Kupiłam dla mojej córeczki i faktycznie długo potrafi się na nich skupić.

2017-12-28 14:30

Dziecku 3 letniemu to już bym wolala wybrac rower z pedałami co z tylu sa 3 kołka a jak będzie większe to te tylne dwa koła można odkręcić a przynajmniej będzie miało rowerek na dłużej. 3 letnie dziecko wydaje mi sie że na rowerek biegowy to już za duże chyba ze na jeden sezon.

Konto usunięte

2017-12-27 15:26

Nie wiem czy trzy latka to juz nie za dużo na rowerek biegowy, u mnie syn w tym wieku już chciał rower z pedalami i cztery kółka

2017-12-26 22:10

Rowerek biegowy jest super pomysłem. Równie fajna jest wycieczka gdzieś, gdzie się będzie dobrze bawić. Jak chodzi o kolczyki - ja mam akurat mieszane uczucia i raczej bym odradzała - 3 latek to dość małe dziecko jeszcze,wiec nie ma opcji ze sama będzie chciała mieć taką ozdobę, a już na pewno nie sprawi jej przyjemności przebijanie uszu. I efekt moze być odwrotny - zamiast szzesliwych urodzinek, może być trauma.

Konto usunięte

2017-12-23 06:14

Warto kupić coś czym dziecko się interesuje bądź cis co lubi. Wtedy taka zabawka jest zawsze największą radością dla dziecka. Warto zainwestować w jakaś zabawke kreatywną i rozwijająca

2017-12-21 18:28

U nas sprawdził sie rowerek biegowy ,a u znajomych kuchenka do gotowania dla dziewczynek :) mała gotuje,myje ,piecze :) Zabawki typu piasek kinetyczny , malowanie porcelanowych figurek :) i zabrać gdzies malca :) do oceanarium , papugarni , hula park :) nasz syn strasznie lubi wyczeczki :) Teraz w Bałtowie (park dinozaurów) ok 100 km od ode mnie jest kraina św Mikołaja. Polecam bardzo! Może u Was też są takie atrakcję :)

2017-12-21 17:41

Jeśli chodzi stricte o prezenty, to hulajnoga i rowerek biegowy wydają się fajnym pomysłem. Lego tez na pewno zabawi na długo.