Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Jakie atrakcje w Warszawie i okolicach dla trzylatka?

Data utworzenia : 2017-08-22 00:04 | Ostatni komentarz 2024-02-07 15:57

Mama_Arka_Martynki

918 Odsłony
10 Komentarze

No właśnie. O mamy kilkulatków proponują za atrakcje w stolicy? Chcieliśmy się wybrać do zoo, ale czy dla dziecka 2,9l to atrakcja chodzenie koło wybiegów dla zwierząt? A moŻe coś innego?

2017-08-22 14:25

Mam też myślę, że Arkowi się spodoba. My mamy takie małe zoo w Bydgoszczy i bardzo często z młodym tam chodzę i zawsze jest zadowolony. Ostatnio nawet się go pytałam czy woli jechać zobaczyć tygrysa czy iść na plac zabaw to wybrał tygrysa. W Warszawie jest jeszcze Muzeum Wojska Polskiego więc jeśli Twój Arek lubi czołgi i samoloty to też myślę niezła atrakcja dla niego będzie. A jeżeli dajesz już dziecku czekoladę to polecam też wybrać się na warsztaty do Manufaktury Czekolady. Dużo osób poleca jeszcze Centrum Nauki Kopernik, jeszcze nie byłam i nie wiem czy dla 3-latka to nie będzie zbyt męcząca wycieczka.

2017-08-22 11:48

MAM nasz mikus jest młodszy i uwielbia wizyty w zoo więc myślę że Arkowi również by się spodobało. Jeśli będzie ładna pogoda to może spacer przy fontannach na podzamczu i lody. Jest też tam centrum rodziny gdzie są różne atrakcje dla dzieci. My też jeździmy czasem na lotnisko na taras widokowy popatrzeć na samoloty.