Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Jakie atrakcje w Warszawie i okolicach dla trzylatka?

Data utworzenia : 2017-08-22 00:04 | Ostatni komentarz 2024-02-07 15:57

Mama_Arka_Martynki

917 Odsłony
10 Komentarze

No właśnie. O mamy kilkulatków proponują za atrakcje w stolicy? Chcieliśmy się wybrać do zoo, ale czy dla dziecka 2,9l to atrakcja chodzenie koło wybiegów dla zwierząt? A moŻe coś innego?

2024-02-07 15:57

Sama chętnie poznam bo chcemy się wybrać !

2024-02-07 09:16 | Post edytowany:2024-04-10 12:08

Metro, starówka, Centrum Nauki Kopernik (bilety koniecznie przez internet należy zakupić wcześniej), wjazd na pałac kultury, Fabryka Norblin, fontanny, można zabrać dzieci na spacer starówka z przewodnikiem legendy Warszawy (kiedyś byliśmy, super sprawa, ale już nie pamiętam gdzie znalazłam informację), zoo, Stadion Narodowy, morze Modlin, polecam basen Warszawiankę, Centrum pieniądza NBP wejście za darmo trzeba stać w długich kolejkach nam jeszcze nigdy się nie udało wejść, może Muzeum Wojska Polskiego. Spacer po Centrum miasta. Czasami są dni otwarte w Sejmie. Jest mnóstwo atrakcji pytanie co Was interesuje i jest sporo portali z informacjami. Można np zdobyć szczyty Warszawy. Łazienki Królewskie, Wilanów 
Jeśli ktoś mieszka w Warszawie, mogę polecić również przedszkole o b dobrej renomie:

https://thamesbritishschool.pl/

Jest to przedszkole międzynarodowe, w którym wiodącym jezykiem jest angielski - dzięki temu malucha nauczy się języka biegle oraz bezproblemowo. 

 

2017-08-24 19:49

Ja chodzę z moim Arkiem i razem zjezdzamy :) ja trochę się poruszam a Arek nie boi się zjeżdżać z dużej zjeżdżalni. Byłam świadkiem jak babcia nawrzeszczała na jedną małą bo jej wnuczce coś tam zrobiła, ale nie wiem co. Jestem zdania, żeby tak jak Wy reagować. My dziś byliśmy na wsi u rodziny, powrót koszmarny mała nie spała tyllko całą godzinną podróż jęki piski i płacz w foteliku. Nigdzie nie jadę, mam zoo w aucie starczy mi. :))))))

2017-08-24 13:33

Ja ostatnio na sali zabaw wyszłam z siebie i stanęłam obok...dobrze, że już trochę ochłonęłam. Byliśmy na sali w Kołobrzegu, wielka 600m2, ale nie było aż tyle dzieciaków, żeby sobie wchodziły na głowę. Mój trzylatek wspinał się po jakiś schodkach, żeby sobie zjechać w kulki i wiadomo, trochę mu to dłużej zajmuje zanim się wgramoli na górę. Za nim stał jakiś 8-9 latek i się bardzo niecierpliwił, aż w końcu wepchał się przed mojego szkraba i kopnął go nogą w brzuch. Mój spadł i w ryk, a gówniarz pobiegł dalej. W życiu w sobie nie miałam tyle agresji, gdybym dorwała to nie wiem co bym zrobiła, mój mąż pobiegł za nim chwilę, nawrzeszczeliśmy na niego, a ten nic. Naprawdę to była pierwsza taka sytuacja i totalnie nie wiedziałam jak mam zareagować.

2017-08-24 10:06

Też jestem za zoo najbardziej. Zobaczymy co wyjdzie. Póki co sala zabaw codziennie a jakie szczęście :)

2017-08-23 21:46

Wg mnie Centrum Kopernika będzie lepszą atrakcją dla starszego dziecka. Zoo na pewno się sprawdzi, moja córa uwielbia oglądać zwierzęta :)

2017-08-22 17:18

Jest też muzeum kolejnictwa gdyby lubił pociągi:-D nie wiem jak teraz ale kiedyś sporo eksponatów typu lokomotywy były na zewnątrz

2017-08-22 16:47

Dzięki super pomysły