Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

skaza bialkowa , a mleko 2,0%

Data utworzenia : 2017-08-20 12:14 | Ostatni komentarz 2017-08-21 13:30

Aleksandra.Korejwo

939 Odsłony
4 Komentarze

Kochane. Mam problem. Ostatnio "kochana" teściowa nakarmiła moją 13- miesięczną Córcię mlekiem z butelki 2,0%. Wszystko może byłoby do przeżycia, gdyby nie fakt, że Córcia ma skazę białkową. I tak moja Niunia dostała 3 butelki po 210 ml. Teściowa się tłumaczyla, że przecież mleko gotowała. I oczywiście najlepszy tekst to, że kiedyś dzieci piły mleko prosto od krowy i żyją. Trafia mnie, bo do teściowej nic nie dociera. Myślicie, że Córci może to zaszkodzić? Poko co nie widzę zadnych, niepokojących objawów. Pozdrawiam :-*

2017-08-21 13:30

Na pewno było to już kilka dni temu, jeśli do tej pory nie ma żadnych oznak alergii to myślę, że już ich nie będzie. Mój mały ma alergię na mleko krowie, kiedyś spróbował dosłownie kilka łyżeczek płatków z mlekiem to na drugi dzień całą buzie miał w krostkach i do tego trochę wysypki na brzuszku.

2017-08-21 07:12

Obserwuj córcię, może właśnie maluszek wyrósł już ze skazy. Tak było z moją córką. Po roku reagowała na nabiał już coraz delikatniej, a obecnie ma 21 miesięcy i nie reaguje w ogóle. Mogę powiedzieć, że ze skazy wyrosła :) A co do samego podania, to powiem szczerze, że współczuję teściowej. Dziecku ze skazą tak szybko, w wieku 13 miesięcy trzy butle mleka krowiego... szok.

2017-08-21 02:25

Ostatni tzn kiedy? Wydaje mi się że skoro nic się do tej pory nie wydarzyło to będzie ok. Może też być właśnie tak że skaza białkowa minęła i już jej córeczka nie ma. Spokojnie i bez nerwów, będzie wszystko dobrze.

2017-08-20 21:32

Aleksandra wiem coś o tym. Babcie zawsze wiedzą lepiej... Ale może skaza białkowa już minęła... moja córka też miała skazę, ale po roku jej przeszło. Takie uczulenia z wieku niemowlecego często mijają po czasie...