Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Napady złości - jak je opanować

Data utworzenia : 2017-05-21 20:47 | Ostatni komentarz 2017-08-04 20:19

Ewcia88

1304 Odsłony
14 Komentarze

Nie wiem czy taki wątek już był - jeśli tak to sorki poproszę o link. Czy i Wasze pociechy mają napady złości ? Jak sobie wówczas radzicie ? Nie chcę bic swojej bo to i tak nie pomaga i nie prowadzi do nikąd. Mam pokłady cierpliwości i staram się delikatnie na spokojnie - boję się tylko że czasem mi jej braknie i wybuchne. Mój mąż ma ograniczoną cierpliwość i go wyganiam gdy mamy napad by się nie unosił i nie nakrecal małej jeszcze. Oczywiście nie jest to ciągle zdarzenia - ogólnie jest kochanym dzieckiem. Ale jak ją najdzie to potrafi wyginać się, rzucać...

2017-08-04 20:19

kochana moja hanka (6lat) w napadzie złości pocieła nowa sukienke ;/

2017-08-04 13:54

ewcia super że budujesz taką relację z córką z czasem będzie to procentować zobaczysz super że malutka zainteresowana a czas z rodzicami dla dziecka jest bardzo ważny

2017-08-03 23:58

Ja jak gotuje czy piekę ciasto to razem.z córka MAM ;) pomaga mi - dla niej niby frajda po części ale też i nauka od młodych lat he he ale lubi to. Teraz jest na etapie krojenia - wszystko chciałaby kroić nożykiem na deseczce ;)

2017-08-03 15:01

Super. Ja widzę u nas, że jak się więcej czasu spędza z dzieckiem, a nie dziecko samo a rodzice pranie, gotowanie, tv to dziecko jest nerwowe.

2017-08-02 21:07

Zabusia90 dziękuję że pytasz i przepraszam że dopiero teraz odpisuję ;) Napady złości nadal są aczkolwiek mniejsze i bardzo rzadko ;) chwała ku temu he he Więcej czasu wszyscy poświęcamy jej - tylko nie sąme ha ha ha tylko inaczej. Jest czas na zabawę ale też i na mądrzejsze rzeczy. Dziś na przykład do południa była ze mną na huśtawce ( uwielbia ja ) a po południu maz pluskal się z nią w basenie, a teraz chodzi z dziadkami po podwórku - wróci to ja szybko umyje i bajkę poczytamy na dobranoc. Wczoraj jak był taki upał w domu zbudowalam do południa namiot , nawrzucalam bajek i je czytaliśmy - ja czytałam mała mi losowala. Po południu wraz z mężem, czyli cała trójka ukladalismy puzzle a malutka obok nas na bujaczku ;) Poprzez organizację dnia inaczej działa. A gdy chcę coś zrobić rozkładam jej domek dla lalek i cały ten cyrk do niego ;) ona się sama bawi a wtedy ja mogę ogarnąć coś w domu...

2017-07-28 10:06

Ewcia i jak tam poradziliście sobie z tymi napadami złości?????????? MAM nadzieję że tak :)

Konto usunięte

2017-07-22 11:04

Oczywiście że zdarzają się takie napady złości i nie ma w tym nic złego moim zdaniem. Każdy z nas czasami się złości i musi to z siebie wyrzucić. Prawo do złości oczywiście nie daje prawa do agresji czyli Dziecko nie może nas wbić na nas krzyczeć czy wymuszać czegoś. Przy każdym ataku takie złości u dziecka należy zachować spokój i opanowanie nie wyśmiewać się z dziecka i zapytać go w jaki sposób możemy mu pomóc u mnie to naprawdę pomaga

2017-06-05 00:05

Moj synek.jak.sie.zlosci ze zabawka mu do buzi sie.nie miesci i jest placz krzyk to zabieram.zabawke.zagadujac go i pokazujac cos innego,staram.sie.nie.dopuszczac do sytuacji zeby sie.zloscil i denerwowal