Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Problem z " dłubaniem w buzi "

Data utworzenia : 2016-12-03 16:22 | Ostatni komentarz 2016-12-12 22:42

sylwia_1989

1353 Odsłony
13 Komentarze

Hej mam problem oduczylam mojego syna smoka ale od kilku dni zmagamy sie z wychodzacymi siekaczami( trojki) przed drzemka i spaniem on bardzo dlubie sobie w buzi palcami do tego stopnia, ze potrafi sobie podniebienie uszkodzic i czesto widze ze w nocy krew mu leci z buzi tzn ślina z domieszką krwii :-( sa plamy na przescieradle. Ogladalam ostatnio mu podniebienie i widzę ze sobie paznokciem uszkodzil, nie chce wracac za bardzo do smoczka bo ladnie nam poszlo pozegnanie z nim :-( macie jakies rady? Albo zmagaliscie sie z czyms takim ?

2016-12-04 10:14

Nam pomaga dentinox, a plauszki pewnie wkłada do buki buzki bo ząbki wychodzą, nam wychodzą dwójki i synuś mimo, że jeszcze ma smoka, paluszki wkłada do buzi, bo go wychodzące ząbki drażnią. Myślę, że nie ma powodu, zeby dziecko wracało do smoczka, skoro się już odzwyczaił:)

2016-12-04 00:23

Po weekndzie chyba tak zrobię ze wybiore sie do lekarza , bo szkoda zeby zrobil sobie wieksza krzywde i tak zmaga sie juz z tymi zabkami :-( dzieki Ewelina :-)

2016-12-03 20:58

Możliwy brak smoczka... Nam bardzo pomogły krople "Camilia". Nic innego nie mogę Pani doradzić bo nie mam pojęcia co :-( proszę skonsultować się z lekarzem, z pewnością poradzi i pomoże :-)

2016-12-03 16:59

Tak wczesniej ale nie zdawaly egzaminu. Obecnie stosuje dentinox. W dzień jak sie bawi to nie narzeka na zabki , je tez dobrze ( jak dokuczaly mu w dzien to jest nie chcial bo go bolalo ) czasami sie zastanawiam czy to faktycznie przez zabki czy brakuje mu tego smoczka ..... :-(

2016-12-03 16:27

Przechodzimy to samo :-) mały ciągle wpycha rączki do buzi przez co sam rzucił smoka :-)u Pani jest sytuacja dość poważniejsza bo synek tak dłubie że uszkadza sobie podniebienie i dziąsełka :-( próbowała Pani krople "Camilia" ?