Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dzień dziecka - prezenty

Data utworzenia : 2013-05-07 10:51 | Ostatni komentarz 2024-01-16 14:21

Zuzia_fruzia

13057 Odsłony
177 Komentarze

Macie jakieś sprawdzone pomysły na prezent na dzień dziecka dla 3 letniego chłopca? Chłopiec jest bardzo żywy, ciągle w ruchu, ciężko mu się skupić na jednej rzeczy na dłużej. Czy prezent powinien być właśnie taki "aktywny" czy wręcz przeciwnie, zmuszający do koncentracji i zwolnienia obrotów?

2024-01-16 14:21

Gluty są najgorsze chociaż córka je uwielbia. 

 

Ciastoliny dawno nie kupowałam bo zawsze robimy swoją i barwimy. I w sumie w dotyku taka sama jak sklepowa, w pojemniku wytrzymie kilka dni 

 

Moj Jasiu ma teraz fazę piłki i bramki. Mamy duży korytarz, na schody zamykana bramkę więc gra tam taka miękka piłka 

2024-01-14 12:19

u nie córka cały czas mówi że chce grać w piłkę i jeździć na mecze , a ma dopiero 4 latka :)  nawet niecałe   

2024-01-11 08:15

U nas syn też chętnie gra w piłkę ale z kimś kto stoi na bramce ;)

2024-01-10 14:44

Ja polecam bramkę i piłkę :) nasz mały też jest ruchliwy i zaczął tą aktywność wylewać właśnie strzelając bramki, byliśmy w szoku bo po tym zmęczeniu potrafi się sam zabawić innymi zabawkami :)

2024-01-10 10:36

Piasek miałam fajna zabawa ale tak dla starszych dzieci fajnie się tym bawi ale ja nie koniecznie miło wspominam sprzątanie ;) playdoh chyba lepiej się sprząta ;) 

A ta plastelina z Pepco dobrej jakości ?

Mi kiedyś playdoh splesnialo;( ale było dość długo w pojemniku;( zaglądam a tam pleśń 

2024-01-10 09:42

Ja kupuje z Pepco taka ciastolina . Jest tańsza i nie skzoda mi wyrzucać jsk fotka nie dopilnuje i np nie zamknie, jest wyschnięta itp. też nie lubię takich zabaw bo dużo sprzątania ale trzeba się poświęcać. Córka uwielbia. Ma trzy lata i na topie są  właśnie Różnie plasteliny, modeliny, brokaty, gluty, farby itp :D 

2024-01-09 22:33

Ja uwielbiam playdoh ale muszę pilnować mocno córki.  Nie wiem czy macie TMX ale jest przepis na ciastolinę.  Kupiłam na allegro 12 barwników i zrobilam sama nie szkoda bylo mi po zabawie części po prostu wyrzucić:)  . Polecacie ten piasek kinetyczny? Jedna z rzeczy której nie mam przetestowanej.

2024-01-09 10:36

playdoh jest zawsze na czasie. MOje dzieci uwielbiają choć niestety zawsze po tej zabawie jest mega syf i odkurzacz idzie w ruch :D