Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Przedszkole calodobowe

Data utworzenia : 2016-10-08 08:53 | Ostatni komentarz 2016-12-14 22:42

Grimper_m23

3170 Odsłony
60 Komentarze

Dziewczyny czy spotkalyscie się z taką formą przedszkola? Zostawilybyscie tam dzieci? Mnie to bardzo zaskoczyło, raczej nie wyobrażam sobie zostawić dziecka w takim miejscu, mam wrażenie że mała balaby się, że zostawiłam ją tam całkiem. Z drugiej strony rozumiem, że jak ktoś pracuje i musi jechać w delegację, to jest to jakieś rozwiązanie. Ale chyba wolałabym poprosić dobra koleżankę czy kogoś z rodziny niż w takim przedszkolu. Jestem ciekawa Waszego zdania, czy któraś miała okazję wypróbować

2016-12-14 22:42

Nie nie no na noc to i jak bym w zyciu nie zostawila :) dlatego pisalam ze w naglych przypadach tak...ale myslalam o paru h a nie calej nocy :D

2016-12-13 22:11

Natka na kilka godzin po południu bym zostawiła Synka ale na całe popołudnie a co gorsza noc na pewno już nie.

2016-12-13 12:16

A no to widzisz :-D kilka godz popołudniu czy nawet wieczorem bo akurat tak rodzice pracują no to ok. Tak jak ta koleżanka o której Ewelina pisała pracuje na dwie zmiany więc potrzebuję opieki po południu i wieczorem ale zakładam że rano jest z dzieckiem. W tym nic złego nie widzę

2016-12-13 11:43

Ja nie mysle o kilku dniach :) raczej myslalam o godzince czy 2 :D cala noc to nie a juz kilka dni to absolutnie

2016-12-13 10:10

Ja bym w życiu nie zostawiła córeczki, serce by mi predzej pękło, ale z drugiej strony ja mam pelno osób do pomocy i wiem, ze każdy bez problemu by mi pomógł. Mama, siostra, brat z partnerka, teście, zawsze bylby ktoś kto by zajal sie córka niezaleznie od okolicznosci więc łatwo mi mowic i dlatego sobie tego nie wyobrazam;) Sa przypadki ze byc moze rzeczywiście ktoś nie ma wyjścia i musi zostawic dziecko, roznie w życiu bywa. U mnie w mieście jest takie przedszkole i znajoma dala tam dziecko. Jest samotna matka ma prace na dwie zmiany i popoludniami nie ma kto zajac sie dzieckiem, dla niej to przedszkole to wybawienie.

2016-12-13 00:23

Ja mam takie samo zdanie jak Justyna. Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji gdzie miałam bym zostawić Synka na całą noc w przedszkolu. Poruszyłabym niebo i ziemię i znalazła kogoś do opieki ale przedszkole nie.

2016-12-12 21:36

Miałam raczej na myśli sąsiadki które są w domu np ze swoimi dziećmi. Z resztą nie ważne. Mnie osobiście nic nie przekona i nie wyobrażam sobie sytuacji że musiałabym skorzystać dla mnie zawsze jest inne rozwiązanie. Na ten przykład moja znajoma rodziła teraz drugie dziecko pierwsze ma 2latka. Rodzice są 200km stąd tutaj nikogo i co jak odeszły jej wody w środku nocy dzwoniła do rodziców i czekają 3godz aż przyjadą i zostaną z jej córka. Gdyby skurcze miała częste to zapewne mąż razem z córką by ją zawiozj do szpitala i został z córką w samochodzie do przyjazdu dziadków. Zawsze myślę że jest jakieś wyjście. I uważam że zostawićnie dziecka na kilka dni w takim miejscu nigdy nie jest konieczne.

2016-12-12 21:28

Justyna ciekawe czy sasiadka o 2 nad ranem chcialaby zajac sie dziekiem jak rano do pracy :D ja potrafie to zrozumiec bo rozne rzeczy sie zdarzają. Osobiscie nie chcialabym zostawiac dziecka w takim miejscu i nawet u mnie tego nie ma, ale gdyby coss sie zdarzylo i bylabym do tego zmuszona, mysle ze bym skorzystala