Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Czy używacie pomadek ochronnych do pielęgnacji ust dzieci

Data utworzenia : 2016-01-18 23:20 | Ostatni komentarz 2016-01-21 17:29

annawianna

2057 Odsłony
11 Komentarze

Mój synek od kilku tygodni bardzo się ślini z powodu wyrzynania się zębów i pomimo iż taka sytuację przechodzimy już kolejny raz to teraz kiedy na dworze jest ujemna temperatura mam problem w postaci podrażnienia warg i brody po spacerze. Zawsze przed wyjściem na dwór smaruję mu twarz i usta kremem ale śliny jest teraz tak dużo że spływa mu po brodzie i najwyraźniej zimne powietrze + ślina powoduje podrażnienie w postaci zaczerwienienia. Do tego kiedy myję jego twarz a konkretnie brodę czuje pod palcami grudki a synek krzywi się jakby go to bolało. Wargi ma zaczerwienione po każdym spacerze więc nie specjalnie krem z którego do tej pory byłam zadowolona się sprawdza. I tu mam do Was pytanie czy używacie lub używałyście pomadki ochronne dla niemowląt podczas spacerów a jeżeli tak to jakie polecacie. Kiedy spaceruję z synkiem nie zawsze mam czyste ręce więc nie mam jak posmarować mu ust i pomyślałam że może gdybym widząc że ma ślinę na brodzie osuszyła ją chusteczką i posmarowała wargi i brodę pomadką ochroniłoby go to przed mrozem a jednocześnie zrobiłabym to w bardziej higieniczny sposób.

2016-01-19 07:49

Nowe stosowalam pomadki do ust dla dzieci . Córka okres slinienia miała w lecie , teraz już jest lepiej więc wystarczy nam krem nivea na każdą pogodę. Szczerze mówiąc nie pomyślałam nad zakupem pomadki i nie bardzo orientuję się w temacie. Nie wiem co jest dostępne na rynku. Zaciekawił mnie produkt , który opisuje jutii.

2016-01-18 23:40

Może krem nivea wystarczy?

2016-01-18 23:34

ja używam pomadki dla dzieci z Skarbu Matki - polecane od 12 miesiąca życia, u nas sprawdza się zarówna ta o smaku malinowym szczególnie ale też jest o smaku gumy balonowej - nawilża i natłuszcza. Usta są przyjemnie gładkie i miękkie. Wygodna forma sztyftu ułatwia aplikacje - jest to sztyft stanowczo grubszy niż w standardowych pomadkach. Konsystencja pomadki jest delikatna i dobrze rozprowadzająca się na ustach. Jest bardzo wydajna i długo utrzymuje się na ustach. Zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi ( wiatr, słońce, mróz) oraz promieniowaniem UVA I UVB. ostatnio jakoś nie mogłam trafić na nią w aptece - to na spierzchnięte usta u Zosi zastosowałam spacerowy krem na każda pogodę z MomMe i krem ładnie dobrze poradził z zaczerwienieniem, które wystąpiło na ustach przy katarku a także świetnie zagoił nosek zaczerwieniony w czasie choroby