Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Wychodzenie z łóżeczka

Data utworzenia : 2016-01-05 13:54 | Ostatni komentarz 2016-03-08 19:23

magicznypazur

5718 Odsłony
20 Komentarze

Drogie Mamy, od jakiegoś czasu mój obecnie 17 miesięczny urwis nauczył się wychodzić z łóżeczka(wspina się po nim i wychodzi na łóżko moje i męża, które stoi tuż przy łóżeczku). Dziś przyszła pora popołudniowej drzemki - zasłoniłam rolety, położyłam synka do łóżeczka i wyszłam z pokoju, za 10 minut wrociłam, by sprawdzić, czy zasnął, ale gdzieżby tam, jużgo w łóżeczku nie było. Uśpiłam go na rękach, ale jak wiadomo nie mogę wiecznie usypiać synka na rękach. Nie mam pomysłu, co zrobić, by zasypiał sam lub żeby nie wychodził z łóżeczka. Macie jakieś pomysły? Bo mnie już ręce opadają :/

2016-01-06 23:27

ile bym oddała żeby mojego teraz polulać i poprzytulać jak on rwie się jak wiatr i wszędzie biega a na czułości nie ma już czasu ;) a jakaś lampka z kołysankami? Są te pluszowe Cloud B, wieczorem robią gwiazdki na suficie a w dzień może by się synek zasłuchał w melodie i nie musiałabyś mu nucić i lulać ?

2016-01-05 22:12

od dawna mamy turystyczne łożeczko, wlaśnie przez to, że synek się wspinal i nożki wkładał między szczebelki i próbował wychodzić... Mój mały jest takim urwisem, że nic go nie przytrzyma w łóżeczku, jesli on nie chce w nim być. Ma swoją ulubioną przytulankę, ale ona nie zdaje egzaminu niestety. I nie ma mowy o zrezygnowaniu z drzemek, bo widzę, że synkowi spać się chce(nieraz potrafi zasypiać na siedząco)... Jak usiadłam z nim na łóżku, wzięłam na ręce, polulałam i ponuciłam kołysanki to w ciągu minut go nie było. Jestem kompletnie bezradna ehm

2016-01-05 20:37

Mój syn w tym wieku już stopniowo zaczął porzucać dzienne drzemki :) A teraz ma dwa latka i już zwykłe łóżeczko bez szczebelków i ilekroć zdarzy mu się wyjść po położeniu spać, stanowczo mówimy mu by wracał do łóżeczka, niezbyt jest zadowolony ale wie, że nie ma wyjścia bo jest noc i się śpi ;) A jeśli chodzi o wychodzenie to może jakaś przytulanka mogłaby synka w łóżeczku zatrzymać? Mój ma ulubioną podusie świnkę którą odwracam jego uwagę gdy widzę że chce wychodzić z łóżka, mówię mu żeby się przytulił do świnki , że mamusia przykryje no i udaje się że zapomina że chciał gdzieś powędrować :)

2016-01-05 14:49

Magiczny jeśli masz łóżeczko drewniane ze szczebelkami radzę wyjąć kilka szczebelek ja tak wyjęłam swojej córci kiedy to ona właśnie zaczęła sama wychodzić z łóżeczka bałam się ze spadnie i zrobi sobie krzywdę . Nic nie zrobisz jak juz twój syn raz wyszedł to już będzie to robił przy każdej nadazajacej się okazji :)