Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko codziennie przesiusiane po nocy

Data utworzenia : 2015-12-05 20:54 | Ostatni komentarz 2016-03-31 19:06

magicznypazur

3901 Odsłony
53 Komentarze

Mój synek praktycznie codziennie po nocy jest przesiusiany. Od jakiegoś miesiąca bardzo rzadko się zdarza żeby nie był. I nieważne czy w dzień dużo pije czy mniej i czy je także mleko przed snem czy nie. Budzi się rano i jest przesiusiany. A dodam, że pieluszka wcale nie jest ciężka i nie ma w niej dużo moczu :/ Synek też lubi sobie wędrować z jednej strony łóżeczka na drugą i śpi w różnych pozycjach. Ale wcześniej też tak było, miał nieraz naprawdę ciężką pieluszkę, a jednak ubranka były suche. Czego to może być wina? Pieluch? Używamy DADA 4. Podpowiedzcie mi coś! :(

2015-12-06 14:21

u mnie rozmiar 4 jest od 8-9 miesięcy, a takie numery trwają od miesiąca... A wiecie co jest najgorsze? Mam jeszcze dwa domki (4 paczki) + ponad poł paczki tej dużej świątecznej paki... Pieluchomajtki mówisz? Bo u nas problem jest taki, że to siusiu nie wypływa nigdzie bokiem i nie są spodnie przemoczone, tylko głównie body czy gora od piżamki na brzuszku i po bokach...

2015-12-06 13:40

U nas po Dada to był standard. Mimo ze miał odparzenie to czasem robiłam próbę z Dadą i dziecko po niecałych 2 godzinach było całe zmoczone. Podobno Dady od 4 w niektórych partiach się zepsuły i mamy które używaja je od wielu miesięcy zaczęly je zmieniać bo nagle 4 były już nie takie jak powinny. Na noc moim zdaniem super sprawdzaja się pieluchomajtki :)

2015-12-06 13:19

My używamy i jednych i drugich, tych co są po 29,99 i 31,99 ale to nadal są 4 i to nie wadliwa paczka, bo poprzednia też taka była :/ I nie ma mowy o zmianie na pieluszki na Pampers, bo na pomarańczowe synek ma uczulenie i wychodzą mu krostki na calej pupie, a zielone śmierdzą chemią na kilometr :( Myslałam nad Bella Happy, ale właśnie nie jestem przekonana

2015-12-06 10:35

My używamy też tych pieluch, tylko że te nowe super cienkie i nigdy nie było takiego problemu. Może jakaś wadliwa paczka Wam się trafiła. Wcześniej też były takie problemy z tymi 4?

2015-12-05 23:46

Moja córka też tak miała jak używałam dada 3, z 1 i 2 nie było problemu. Zmieniłam pieluchy na pampersy pomarańczowe sleep and play i jest w porządku.