Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko codziennie przesiusiane po nocy

Data utworzenia : 2015-12-05 20:54 | Ostatni komentarz 2016-03-31 19:06

magicznypazur

3902 Odsłony
53 Komentarze

Mój synek praktycznie codziennie po nocy jest przesiusiany. Od jakiegoś miesiąca bardzo rzadko się zdarza żeby nie był. I nieważne czy w dzień dużo pije czy mniej i czy je także mleko przed snem czy nie. Budzi się rano i jest przesiusiany. A dodam, że pieluszka wcale nie jest ciężka i nie ma w niej dużo moczu :/ Synek też lubi sobie wędrować z jednej strony łóżeczka na drugą i śpi w różnych pozycjach. Ale wcześniej też tak było, miał nieraz naprawdę ciężką pieluszkę, a jednak ubranka były suche. Czego to może być wina? Pieluch? Używamy DADA 4. Podpowiedzcie mi coś! :(

Konto usunięte

2016-03-31 19:06

JAKIŚ SPOSÓB MUSI SIĘ ZNALEŹĆ

2016-03-20 19:54

Próbowałam ;-) Na mojego synka nie ma sposobów... Wierci się po całym łóżeczku i to przez to.

Konto usunięte

2016-03-17 04:05

To może kup pieluchomajtki innej firmy. Lepiej przylegają i może nie przesiusia

2016-03-11 22:06

paulla13 moje dziecko jest uczulone na wszystkie pieluchy i pieluchomajtki z Pampers ;-) Anoles to nie moj synek :) Mój synek jak zje mleko albo wypije picie to pół godziny po wypiciu już ma pelny pęcherz :) A w ciągu dwóch godzin potrafi kilka razy nasikać... w sumie jak wypije picie to potrafi robić siku co 15 minut, a jak go nie posadzę to sika w pieluchę... Ale dziś sukces... Pieluszka cały dzień sucha(oprócz tego, co nasika podczas drzemki). Zobaczymy jak będzie po nocy :)

2016-03-10 23:48

Ja się boję ruszyć bo jak się obudzi to już po ptakach a tu na nocnik jeszcze sadzać - odważne jesteście dziewczyny :)

2016-03-10 20:44

Musisz wyczuć moment kiedy śpi mocno a zarazem ma pełen pęcherz. Zazwyczaj ok 2 godzin po zaśnieciu. Ja też wyciągałam z łóżeczka . Tylko na czas testu jakieś łatwe W ubieraniu piżamy sobie uszykuj. Powodzenia i daj znać czy pomogło.

Konto usunięte

2016-03-10 20:38

A próbowałaś majteczki z pampersa?

2016-03-10 11:59

Hahaha moja mama tak robiła z jednym z moich braci :p nie wiem czy u mnie to by to przeszło, bo musiałabym synka z łóżeczka wyciągać i nie powiem, bo mógłby sie obudzić... A jak się obudzi to dwie godziny z głowy... Ale na pewno spróbuję! :)