Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Ściągnięcie napletka przez chirurga

Data utworzenia : 2015-09-25 09:56 | Ostatni komentarz 2015-10-04 01:18

marta220889

5740 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczyny już nie raz się przekonałam że na Was można liczyć i dziękuje wam za to. Wczoraj mały miał ścIągany napletek przez chirurga. Bardzo płakał a ja razem z nim. Lekarz nie dał nam nic żeby złagodzić ból. Mały nie chce sikać a jak już to robi to tak strasznie płacze aż się serce kraje. I z tąd moje pytanie jak mu ulżyć chociaż troszeczkę nie mig patrzeć jak cierpi. Próbowałam go włożyć do ciepłej wody ale nawet to nie pomaga. :(

2015-10-04 01:18

Bardzo dobry pomysł z napisaniem pisma do NFZ, a nawet napisałabym za jednym zamachem też do Ministerstwa Zdrowia. A jak spotkasz sie z odmową zwróciłabym się do telewizji, bo to byłby dobry temat na reportaż, a często po nich decydenci znajdują wspaniałomyślnie rozwiązanie. Życzę szybkiego i bezproblemowego powrotu do formy u synka.

2015-10-03 23:57

Lekarska mówiła że nie schodzi. W kąpieli próbowałam od początku ale bez rezultatów. A co do córki właśnie wczoraj się dowiedziałam że NFZ refunduje operacje od 15 roku życia. Wiec moja córka się nie kwalifikuje. Ale będę pisała odwołanie bo dlaczego jej się nie należy. Ja rozumiem że ta choroba atakuje po 15 latach ale onama szybciej to co jest gorsza? Jak się nie uda bede dalej myśleć .

2015-10-03 21:25

marta220889 dużo zdrówka dla synka. Biedaczek ale się nacierpiał. Oby ten stan zapalny szybko minął. A powiedz - pediatra na wcześniejszych wizytach nic nie mówił? Nam jedna z lekarek przy kwalifikowaniu do szczepienia, powiedziała, że co prawda synek ma jeszcze czas, ale lepiej delikatnie ściągać przy kąpieli, bo inaczej u synka może być później stulejka. Popieram dziewczyny jeśli chodzi o zbiórkę - ja znam stronę: zrzutka.pl

2015-10-03 11:39

Powiedział że powinno pomóc a jak nie pomoże to mam iść do pediatry. On zobaczy i zdecyduje co dalej. Czy dac coś z antybiotykiem czy nie bo on powiedział że przecież nie wie jak to się rozwinie.

2015-10-02 17:07

Słowo przeciwko słowu i nie ma co się nawet z takim ludzikiem kłucić, trzeba machnąć ręką i definitywnie powiedzieć baj baj. A ten stan zapalny duży? Rivanol i maść z neomycyną mają pomóc?

2015-10-02 16:28

Nie dziwię się że więcej nie pójdziesz do takiego chirurga też bym nie poszła, tym bardziej że to dotyczy małego dziecka i powinno się robić wszystko, żeby dziecko jak najmniej cierpiało. Mam nadzieję że mały szybko zwalczy stan zapalny.

2015-10-02 09:08

Hej byłam na kontroli z malutkim u tego chirurga. Wdał się jakiś stan zapalny i mam robić okłady z Riwanolu. Ach zapytałam czemu mi nie powiedział od razu o Riwanolu i innych masciach żeby to nie bolało to wmawiać mi że mówił!!! Myślałam że coś mu zrobię w tym gabinecie. To była nasza ostatnia wizyta u Niego.

2015-09-29 08:32

Może warto założyć profil na wspieram.to Moim zdaniem pediatra powinien się zapytać ewentualnie jak ma jakieś wątpliwości odesłać do chirurga a nie robić coś z zaskoczenia i wbrew woli matki mój synek tylko zaczął płakać i krzyczeć do niej puść i spowodowała że synek miał uraz od tego czasu i każde ściąganie przy kąpieli kończyło się płaczem i krzykiem. Ale na stulejkę jest też specjalna maść także może obyć się bez zabiegu. My musieliśmy ściagnać siusiaka bo zrobiła mu się buła na nim i żeby lekarz mógł zobaczyć co się tam dzieje mu siał go ściągnąć okazało się że jest nagromadziła się mastka i trzeba było ją usunąć.