Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

brzuszek boli po jedzeniu.

Data utworzenia : 2015-07-22 11:30 | Ostatni komentarz 2016-06-09 13:09

Ewa.Sucharska

3412 Odsłony
42 Komentarze

Mój synek ma 1 miesiąc od 1,5 tyg mam problem. Przeważnie po każdym jedzeniu jest niespokojny widać że boli go brzuch. Dodam że lubi bardzo jeść kamie go tylko piersią. Dodatkowo sporo ulewa. Trudno mu też się odbija ;( byłam u lekarza ale dużej poprawy nie widzę. Pani doktor poleciła robić masaże i podawać esspumisan. Co do kupek to są żółte jedna tak większa a tak to takie smuszki na pampersie. Poradźcie mi jak mogę mu pomóc?

2015-07-22 13:22

Oj wydaje mi się że to będzie ta nietolerancja laktozy jak pisze aga. Spróbuj te kropelki one są super. Bo espumisan jest typowo na kolki a tutaj dzidzia płacze Ci tylko po jedzeniu.. a kolki objawiają się ciągłym wielkim płaczem. tam od pierwszego miesiąca 8 kropeleczek przed każdym karmieniem. Ale lepiej skonsultuj pierwsze z lekarzem :)

2015-07-22 12:51

A nie myślałam że może jest to nietolerancja laktozy? Wtedy podaje się delikol. Oczywiście porozmawiaj z lekarzem ale jeśli po każdym karmieniu płacze to mi wygląda jednak na nietolerancje laktozy. Te kropelki podaje się chyba przed każdym karmieniem w zależności jaki jest wiek dzieciątka tyle kropelek.