Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Ratunku mala Nie chce mi siedzieć w wozku

Data utworzenia : 2014-11-26 10:24 | Ostatni komentarz 2015-07-27 19:30

juja112

4840 Odsłony
20 Komentarze

Witajcie pomóżcie zuzia ma 11 miesięcy i wogole nie chce siedzieć mi w wózku jak mam wyjść na spacer to cała się stresuje wyjdziemy tylko z domu 5 min i płacz wrzask staram się ją uspokoić zabawkami przekąskami tylko na rękach jest spokojna ale ile można nosić i pchać wózek juz normalnie sił nie mam macie może jakieś pomocne rady

2014-11-26 21:49

Mialam ten sam problem, tyle ze pewnie z mojej winy bo nauczulam synka spacer na rekach,poniewaz synek tylko we wozku mi zasypial i trzymalam go w mieszkaniu a nie chcialo mi sie brac wozka z4 pietra a jaka juz synek zaczal siedziec kupilam spacerowke i czasem siedzial ale pare minut a po chwili wyrywal siei musialam brac go na rece a wozek pchalam co nie bylo latwe. A tez moze Ci niechce jezdzic bo juz jest w takim wieku co uwielbia raczkowac i sie przemieszczac, synek tez ma 11mc i wiem jak z nim u kovos siedzialam na polu jak sie denerwowal itp a w domu jak puszczalam go juz samego to odrazu zadowolony. A w wozku dziecku sie nudzi i te mnie to martwi.

2014-11-26 19:30

A od kiedy córka tak źle reaguje na spacery?. Może miała jakieś nieprzyjemne doświadczenie na spacerze?. Myślę że trzeba by poznać najpierw przyczynę takiego zachowania.

2014-11-26 16:26

Chodzi już sama czekalam na to bo myślałam ze spacery na nozkach zaliczy nic z tego a zabawy z wozeczkiem nie dają nic sprawdzałam juz wcześniej

2014-11-26 16:19

U mnie jest wprost przeciwnie mój 4 miesięczny synek całe dnie mógłby spędzać na dworze. Uwielbia spacery choć prawie zawsze na nich śpi. Jeżeli córeczka z jakiegoś powodu nie lubi spacerów a np lubi bawić się lalką lub misiem może Mikołaj jej przynieść wózeczek dla lalek. Pobaw się z nią w wożenie laleczki , przykrywanie kocykiem itd. a później spróbuj zaproponować że w dużym wózeczku pójdziecie razem z lalą na spacer. Jeżeli Twoja córcia już chodzi może weźmiesz jej też mały wózeczek na spacer i również będzie z lalką chodzić po polu.