Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Ratunku mala Nie chce mi siedzieć w wozku

Data utworzenia : 2014-11-26 10:24 | Ostatni komentarz 2015-07-27 19:30

juja112

4839 Odsłony
20 Komentarze

Witajcie pomóżcie zuzia ma 11 miesięcy i wogole nie chce siedzieć mi w wózku jak mam wyjść na spacer to cała się stresuje wyjdziemy tylko z domu 5 min i płacz wrzask staram się ją uspokoić zabawkami przekąskami tylko na rękach jest spokojna ale ile można nosić i pchać wózek juz normalnie sił nie mam macie może jakieś pomocne rady

2015-07-27 19:30

Juja112 gratulacje dla corci;)

2015-07-27 09:24

a próbowałaś zabawek na pałąkach?

2015-07-26 16:29

Zdarzają się dni, że mamy ten problem..córka włożona do wózka zapiera się nóżkami, wręcz próbuje na nich stanąć, wydziera się przy tym niemiłosiernie, z oczu lecą łzy jak grochy. Oczywiście cała histeria kończy się gdy biorę małą na ręce..ale to przecież nie na tym ma polegać, w końcu to ponad 9kg jest. Zaobserwowałam, że najczęściej tak czyni gdy jestem z kimś na spacerze, tak jakby celowo chciała zwrócić na siebie uwagę. Raz na terenie zabudowanym domkami jednorodzinnymi udało mi się ją uspokoić - sposobem..mianowicie nie wyjmowałam jej z wózka tylko jechałam i go bujałam, gorzej jest gdy rozwyje mi się na mieście - ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę.

2015-01-05 13:05

Dzieki dziewczyny za rady problem rozwiązał się w sumie sam raz przetrzymalam jej płacz przez 10 minut i juz chętnie siedzi w wózku ma spacerku cieszy mnie to bardzo

2015-01-04 14:46

Ustaw rączkę wózka tak by dziecko było skierowane twarzą do Ciebie i gdy zacznie marudzić mów do niej, może jakiś wiatraczek kolorowy albo balon się sprawdzi. Wykorzystaj wózek w domu, gdy np gotujesz posadź Małą w wózku a sama usiądź na krześle na przeciw niej np jak obierasz warzywa. Daj jej zabawki i mów do niej. Niech wózek nie będzie czym dziwnym tylko jako normalny mebel, z którego można korzystać.

2015-01-04 14:39

Mój mały jak narazie uwielbia jazdę wózkiem. Wózek jest jego uspakajaczem. U nas problem tkwi w ubieraniu się na taki spacerek. Teraz w zimie gdzie trzeba ubrać wiele rzeczy jest to dla mnie i synka nielada wyzwanie.

2015-01-04 08:13

My ogólnie nie mieliśmy żadnych problemów dopóki nie pokazałam jej, że z wózka można wyjść. Zawsze jeździła bardzo spokojnie i ładnie, nawet po 3 h siedziałyśmy na dworze. Teraz, gdy kilka razy pokazałam jej, że można wyjść, postawiłam na nóżki itd jest coraz gorzej, ale ja raczej należe do upartych osób i nie poddaję się. Pomarudzi i przestanie. Nie mogę jej ustąpić wtedy, bo nie dam rady nosić na spacerach 10 kg :) tym bardziej, że ona jeszcze nie chodzi ...

2014-12-14 14:41

juja112 może teraz lepszym rozwiązaniem będzie chusta albo nosidełko , może twoje wtedy polubi spacery co do wózka trzeba poszukać przyczyny dlaczego Zuzia nie chce w nim spacerować, może jej nie wygodnie w zimowym ubranku? może kierunek jazdy jej się nie podoba? może spróbuj wkładać stopniowo w wózku w domu , daj jej zabaweczkę