Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

z dzieckiem w taxi

Data utworzenia : 2014-09-12 22:45 | Ostatni komentarz 2020-03-15 09:46

mamabasia

6792 Odsłony
28 Komentarze

powiedzcie czy taksówki, moją obowiązek przewozić dziecko w foteliku samochodowym ? czy taki fotelik muszą mieć w wyposażeniu samochodu ? czy to my musimy zatroszczyć się o fotelik dla dziecka? słyszałam że w taksówce nie jest obowiązkowy fotelik, a za taxi razem z fotelikiem dla dziecka trzeba czasem dodatkowo dopłacić ? ostatnio chciałam jechać z córeczką taxi, a żadna korporacja nie miała fotelika dla dziecka, czy byście zdecydowały się na taką podróż bez fotelika samochodowego ?

2020-01-31 08:54

Taxi nie ma obowiązku mieć fotelik jeśli się chce to można to zabrać indywidualnie ;)

2020-01-31 08:52

?⭐???⭐???⭐??

?⭐???⭐???⭐??

?⭐???⭐???⭐??

?⭐???⭐???⭐??

?⭐???⭐???⭐??

2014-09-17 11:34

Dokladnie, zgadzam sie z Alicja. Tu nie ma z czym dyskutowac, bedzie wypadek i co wtedy?? To nie jest problem na poziomie ze dziecko raz zje parowke na sniadanie.

2014-09-17 09:53

Cyganka, nie rozumiem Twojego oburzenia. Nie chodziło o to, że taksówkarz ma je wozić w bagażniku - szczególnie, że powinien mieć pusty bagażnik, tylko, że powinny się one znajdować w siedzibie firmy i w razie potrzeby taksówkarz może je wziąć. A ciekawe jak Ty sobie wyobrażasz, że matka zabiera się z trójką dzieci i 3 fotelikami?

2014-09-16 22:04

To teraz powiedzcie mi taką rzecz, mama ma troje dzieci i wzywa taksówkę, to czy taksówkarz powinien w bagażniku wozić 3 foteliki???

2014-09-16 17:52

Ja także bez fotelika dziecka bym nie przewiozła. Choć w autobusie już tak z synem jechała, musiałam z nim wtedy jechać do miasta, a niestety nie mamy dwóch samochodów i jedynym wyjściem był autobus. Tam niestety fotelika nie da się zamontować, nawet gdybym bardzo chciała.

2014-09-16 11:57

Wiadomo sytuacje sa rozne, ale jednak staram sie zawsze planowac podroz tak zeby fotelik byl. Wlasnie o to mi chodzi ze w moim miescie ktore jest duze, i tych firm jest pewnie kilkanascie, tylko JEDNA nie robila problemu z fotelkiem. A co dopiero w malych miastach.

2014-09-16 09:46

Dziewczyny, tak jak piszecie, w dużych miastach na pewno łatwiej znaleźć korporację taxi, która ma na wyposażeniu foteliki, w małych to już może być problem, Cyganka23, rodzic niby może wziąć swój fotelik, ale jak matka sama musi gdzieś jechać z dzieckiem i ma wziąć dziecko, ciężki fotelik i jeszcze jakąś choćby torbę, to może to okazać się nierealne. Może też się zdarzyć, że np mąż pojedzie do pracy samochodem z fotelikiem, a matka z dzieckiem musi awaryjnie gdzieś jechać, bądź w końcu nie wszyscy mają własny samochód i wtedy fotelik jest im zbędny. Generalnie jest to prroblem i tak naprawdę chyba nie ma tu jednoznacznego rozwiązania.