Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Problemy ze snem

Data utworzenia : 2014-09-06 10:38 | Ostatni komentarz 2014-09-15 08:13

aga1902

5002 Odsłony
16 Komentarze

Witam, mój 16-miesięczny synek ma od tygodnia problemy z zasypianiem,tzn. podczas zasypiania nagle zaczyna płakać,tak jakby mu coś przeszkadzało,a jak już zaśnie to i tak budzi się w nocy z płaczem i ciężko go uspokoić.Bywa czasem że takie sytuacje zdarzają się kilka razy w nocy i nie wiem co robić,czy mu coś dolega,czy to po prostu to stan przejściowy.Miałyście podobne sytuacje?Napiszcie proszę.

2014-09-07 17:26

Dziękuję:)

2014-09-07 12:57

To cieszę się i trzymam kciuki, by wszystko było ok :)

2014-09-07 12:51

hehe:)Mój mi daje pospać do 6.Dziś przespał całą noc,w dzień też spokojniejszy więc chyba nic mu nie dolega,a swoją drogą to niesamowite jak dzieci reagują na wszelkie zmiany>Ale cieszę się że wszystko wróciło mam nadzieję do normy:)

2014-09-07 12:36

I jak tam synek po dzisiejszej nocy? Było już lepiej? Nasz dla odmiany obudził się dzisiaj o 4 i chciał się bawić, a jak go próbowałam kłaść, to był wrzask niesamowity ;)

2014-09-06 18:23

Nic właśnie nic,zero gorączki,apetyt jak zawsze dobry.Nic co by wskazywało na jakąś chorobę,brzuszek też się wydaje w porządku.Drzemki w dzień ok,czasami tylko ciężko mu zasnąć,ale głownie chodzi o nocki. Zobaczymy przez weekend,mam nadzieję że to nic poważniejszego,dziękuję za,, wsparcie,,:)

2014-09-06 12:49

A nie ma żadnych innych dolegliwości? Podwyższonej temperatury czy braku apetytu? Zaczął się weekend, więc nie wiem, czy teraz mogłabyś w ogóle iść do lekarza, ale jeśli do poniedziałku mu nie przejdzie, to może dobrze by było się skonsultować z lekarzem, choćby telefonicznie. A w dzień zachowuje się normalnie? A jak z drzemką w ciągu dnia? Jeśli faktycznie tak reagował na delegację taty, to dziecko może potrzebować jeszcze kilku dni, by odreagować tę sytuację. Nie jest powiedziane, że od razu po jego powrocie będzie ok. Dorosły stresujące wydarzenie też często odreagowuje jeszcze przez jakiś czas, mimo że umie sobie to jakoś logicznie poukładać i np wie, że już wszystko jest dobrze, a co dopiero dziecko, które nie rozumie, czemu taty nie było.

2014-09-06 12:36

Może być tak że tęsknił za tatą bo mąż był cały tydzień w delegacji ale wczoraj wrócił i było to samo,a co do ząbkowania to nigdy w ten sposób nie przechodził,sama nie wiem,czy jest to już powód żeby iść z nim do lekarza?

2014-09-06 12:08

A nie ząbkuje czasami? Bo moim zdaniem wygląda to jakby jednak coś go bolało. A może jakieś zmiany teraz wprowadzaliście lub przeżywał jakieś stresujące sytuacje i w ten sposób odreagowuje?