Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Nerwica dziecięca

Data utworzenia : 2014-07-20 16:26 | Ostatni komentarz 2014-07-22 12:52

E.Nowak

3944 Odsłony
11 Komentarze

Natrafiłam na artykuł o nerwicy dziecięcej i ta choroba może wystąpić pomiędzy 2 a 3 rokiem życia nawet nie zdawałam sobie sprawy że takie coś może wystąpić u takich maluszków polecam do przeczytania ten artykuł http://parenting.pl/portal/nerwica-u-dzieci opisane są tam objawy i jak leczyć Polecam !

2014-07-21 18:42

Coraz więcej chorób bo nauka i diagnostyka idzie do przodu. Kiedyś takim nieukom czy tym niegrzecznym nie dawało się szans, a dzis dzięki terapiom czy dodatkowym zajęciom mają szansę na całkiem normalne życie. Kiedyś osoby z dysleksją czy dysortografią nie miały szans na studia, a dziś droga tam dla nich otwarta :)

2014-07-21 09:00

Jak czytałam artykuł sama byłam zdziwiona że maluch mając zaledwie 2 - 3 lata może mieć taką chorobę ... Zgadzam się z tobą kasik324 teraz coraz więcej chorób dziecięcych

2014-07-21 08:29

Ciekawy artykuł, objawy trochę podobne do ADHD.....myśl że takie dziecko potrzebuje mnóstwo uwagi i czułości rodziców, no i przede wszystkim spokojnej rozmowy. Rodzice zamiast szukać przyczyny takiego zachowania, myślą że jest poprostu niegrzeczne.... Z drugiej strony kiedy tak właśnie było, dziecko wariowało, dostawało karę, a niekiedy i lanie i się uspokoiło, a teraz jak nie nerwica to ADHD, teraz dyslekcja, dysgrafia itp. a kiedyś poprostu nieuk......