Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

wózek

Data utworzenia : 2014-06-25 21:01 | Ostatni komentarz 2024-02-04 20:20

daryska000

20382 Odsłony
130 Komentarze

Kiedy zmienilyscie wozek na zwykla spacerowke ile wasze dzieci mialy lat a moze miesiecy ??? Bo tak sie zastanawiam nad tym . Poniewaz moja szwagierka rodzi w lutym, moja mala bedzie miala wtedy 10 miesiecy. a mojej szwagierce bardzo sie podoba moj wozek i chciala go ode mnie . Czy w takim wieku mozna zmienic dziecku wozek na spacerowke ?? Czy mam jej powiedziec ze bedzie musiala niestety zakupic??

2024-02-04 20:20

To jest chyba indywidualna sprawa. Synek przeszedł na spacerówkę jak miał pół roku, bo już miał bardzo mało miejsca w gondoli i już się na tyle podnosił sam ze na wpół siedząco jeździł w spacerówce po czym bardzo szybko nauczył się już siedzieć prosto bo był ciekawy świata. Teraz mam córeczkę która ma 4 MC i planuje ją marzec, kwiecień też już przełożyć do spacerówki. 

2024-02-04 20:18

moje dzieci to nawet nie miały 6 miesięcy jak na spacerówkę przeszliśmy i leżeły na pół leżąco bo były ciekawe świata i ciężko było je wozić na płasko w gondoli. Syn to gondoli nie akceptował , więc dopiero jak przeniosłam się na spacerówkę mogłam chodzić na spacery bo tak to 20 minut nie wytrzymał i wracałam w biegu we wrzaskach do domu 

2024-02-04 20:06

To jest chyba indywidualna sprawa. Synek przeszedł na spacerówkę jak miał pół roku, bo już miał bardzo mało miejsca w gondoli i już się na tyle podnosił sam ze na wpół siedząco jeździł w spacerówce po czym bardzo szybko nauczył się już siedzieć prosto bo był ciekawy świata. Teraz mam córeczkę która ma 4 MC i planuje ją marzec, kwiecień też już przełożyć do spacerówki. 

2024-02-03 18:35

Taaaak chyba każdy tak robi . A gondola jest tylko na chwile . Najważniejsza jwst spacerówka ! Powtarzzam to wszystk swoim koleżankom teraz

2024-01-31 16:26

Najlepsze jest też to że kupując wózek głównie mamy patrzą na gondole ;) a na spacerówce mniej skupiają uwagi przez co często po gondoli zmieniają na spacerówki innych typów;) ja tak naprawdę to przy drugim dziecku baczniej zwracałam uwagę właśnie na spacerówkę bo jednak gondola jak gondola;) bardziej się potem korzysta z tej spacerówki ;) dziecko chodzące biegajace to jednak tą spacerówka bardziej w użytku ;) chociaż u mnie to do 2 lat teraz wózek jest ale nie chcę do niego wchodzić;) woli na nogach ;)

2024-01-30 01:24

Dużo osób już po pół roku zmienia na spacerówkę. Wszystko kwestia dziecka czy wyleży czy jest ciekawe swiata 

2024-01-28 20:40

10 msc to już spokojnie może jeździć w spacerówce nawet jak nie siedzi to na leżąco my zmieniliśmy gondole na spacerówce Ok 8 msc bo synek się nie mieścił �

2024-01-28 17:43

Taak.. wózek z gondola wygląda słodko;) I dla mnie na spacery też byls wygodniejsza no ale gdy robiło się już niebezpiecznie to trzeba było zmienić na spacerowke