Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko zostawione w samochodzie

Data utworzenia : 2014-04-02 08:43 | Ostatni komentarz 2016-01-07 12:55

konto usunięte

16052 Odsłony
150 Komentarze

Zostawiliście kiedyś dziecko zamknięte w samochodzie lub znacie kogoś, kto zostawił, lub chciał zostawić? My ostatnio z moim mężem byliśmy na zakupach oczywiście z Jasiem i co z tego że spał wzięliśmy go ze sobą. Ale na parkingu zauważyliśmy śpiącego maluszka tak ok roczku w aucie i co mój mąż został przy tym samochodzie a ja poszłam do budynku i ochroniarz przez megafon poszukiwał matki i przyszła do samochodu z wielkimi pretensjami że nie było jej zaledwie kilka minut i co nas to obchodzi i wiecie co żałowałam że nie zadzwoniliśmy od razu na policję. Ochroniarz ja opierdzielił ale nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia. A zbliż się lato i takie moga się zdarzać , co robić w takim wypadku po moich doświadczeniach dzwonić na policje może mandat taką matkę trochę otrząśnie . A czy wy miałyście takie doświadczenie z taka sytuacja ?

2016-01-07 12:55

Boże, co za ludzie!!! Jak można zostawić dziecko samo... Już pomijam fakt czy to zima czy lato i to co się może stać, ale na Boga, tylu wariatów chodzi po ulicach. A gdyby ktoś to dziecko porwał?????? Zero wyobraźni z strony matki....

2016-01-07 09:24

Ostatnio głośno o tej sytuacji : http://babyonline.pl/nie-zostawiaj-dziecka-w-lodowce,aktualnosci-artykul,18918,r1.html No niestety inteligencją mama tego dziecka nie grzeszy, a ja jeszcze zwróciłam uwagę na to że przewozi dziecko w foteliku nieprzypiętym pasami i na przednim siedzeniu które jest najgorszą możliwą opcją na wpięcie fotelika... nie wiem ale czasem mi się wydaje że niektórzy powinni przed zostaniem rodzicami zdawać testy jak na prawo jazdy :p

2015-12-25 12:46

Ja również nigdy nie widziałam takiej sytuacji. Mąż nawet jak byl ostatnio ze starszą córką na stacji benzynowej to małą wyciągnął z auta i razem tankowali, poszli zapłacić . Ktoś by pomyślał, ze przecież to kilka minut trwało. ....nie ma co ryzykować , bo później czasu się nie cofnie.

2015-12-21 16:14

Bo ludzie nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa puki nie dojdzie do nieszczęścia niestety.!!!!

2015-12-21 16:01

Ostatnio poklucilam się z wujkiem właśnie i to . Notorocznie w lecie zostawia dziecko na podwórku w samochodzie gdy tylko przyjedzie do babci . On uważa że skoro wszystko jest na zagrodzonej posesji to nic się nie stanie . Tylko to że dziecko samo w upalny dzień śpi przy otwartej szybie, gdy on piję sobie zimny napój w domu nie jest ok . Uważa że jak od czasu do czasu zagładzie do dziecka to jest dobrze .

2015-12-21 13:22

ja nie moge pojąć tego dlaczego niektórzy rodzice tak robią... tu nawet nie chodzi o to ,że dziecko mogłoby się przegrzać ale też o to ,że ktoś mógłby porwać takiego malucha, albo jak dziecko sie przebudzi i zacznie płakac to moze sie odwodnieć...ile strachu sie rodzi w takim dzieciaczku...i nie ważne ile ma lat...każde dziecko boi się,że tata czy mama nie wróci. ja mając 6 lat byłam zostawiana latem w maluchu przez tate bo mnie zabierał ze sobą do pracy... miałam otwarte okno i auto w razie czego...mogłam wyjść jednak najbardziej bałam się,że ktoś wejdzie obcy i mnie porwie....no i najgorsza była nuda... całe szczescie wielu ludzi zdało sobie sprawe z tego,że takie zachowanie jest groźne dla dziecka...ja osobiście nie miałabym sumienia zostawic synka samego w aucie...zawsze sie pojawiają takie myśli,że się zakrztusi, że zapłącze na smierc, że ktoś w auto wjedzie swoim autem i dziecku zrobi krzywde...

2015-12-20 16:21

Oj roxi uwierz mi ze policja i opieka była chyba w kilka minut a to było chyba z 15 lat temu

2015-12-20 12:03

Masakra :/ teraz to pewnie by od razu policja i mops się zainteresowali.. No ale teraz większa świadomość niż parę lat temu,kiedyś większość ludzi tak robiła...