Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

List OD Świętego Mikołaja:)

Data utworzenia : 2013-11-17 16:10 | Ostatni komentarz 2020-03-31 23:49

ona_net

7063 Odsłony
21 Komentarze

Piszecie z dziećmi listy do Św. Mikołaja? pewnie tak... a czy kiedyś to Mikołaj napisał do Waszego Dziecka?:) znalazłam kilka firm, które przysyłają takie listy:) Macie jakieś doświadczenia? Czy list ładnie wykonany, czy dziecko było zadowolone, czy firma uczciwa itp.

2013-11-18 14:46

nasza córeczka jest jeszcze za mała, ja jestem za tym żeby dziecko same wykonało albo napisało taki list, w następnym roku razem z córeczką postaramy się narysować co będzie chciała od Św, Mikołaja a później niby wyślemy, a list zostanie na pamiątkę pokażę go jej jaj już będzie duża

2013-11-18 09:46

Kacper 9 msc ( niestety za szybko aby je pisac ) ale w dzieciństwie pamietam ile radosci sprawiało mi pisanie , jak strasznie byłam podekscytowana jak mama mówiła z pełną powaga ( Tylko nie rób Monisiu błędów , bo prezencik bedzie nieco gorszy , Monisiu pisz starannie aby Mikołaj się rozczytał) Na pewno gdy Kacpuń podrosnie to bedzie pisał taki list , o ile bedzie miał taka potrzebe , bedzie sprawialo mu to radosc .

2013-11-18 08:57

SamantKo- to dział dla tych z Maluszkami powyżej jednego roku, Twój Szkrabek ma dużo mniej. Jak już będzie większy, chodzący i nie odstępujący Cię na krok to może spojrzysz na takie rozwiązanie zewnętrzne inaczej, ważne aby to była dla dziecka prawdziwa niespodzianka. A teksty w listach można wpisywać swoje. Tak jak nie robię tych listów dla mojego dziecka tak i dla innych nie robię ich w domu przy moim dziecku. Pakowanie prezentów w ukryciu wieczorami zajmie mi i tak sporo czasu, bo przecież przed świętami to nie jest jedyne zajęcie. Pozdrawiam i życzę Ci udanych Świąt:-)

2013-11-17 18:29

Kasjan ma dopiero 3 miesiące, więc na pisanie to za wcześnie.. W święta największą frajdę sprawi mu pewnie papier po prezentach..; )) Co do listów od Mikołaja czy też Gwiazdora - według mnie jest to strata pieniędzy.. Weszłam na podaną przez Ciebie stronę i szału nie ma.. Gotowe treści listów są beznadziejne.. Jeżeli już miałabym coś takiego zrealizować, wykonałabym to sama, w domu. Mam rodzinę w całej Polsce, więc żadnym problemem jest, aby list przyszedł z daleka.

2013-11-17 16:26

Pierwszy raz zamówiłam taki list - listy bo od razu dla kilkorga dzieci:) skorzystałam z listów ze strony internetowej www.listymikolaja.pl w wersji gold, czyli dziecko otrzyma list skierowany imiennie do niego, tekst listu można edytować od razu przy zamówieniu, więc można go jeszcze bardziej spersonalizować (ja dopisywałam, że Mikołaj pozdrawia Rodziców i pieska albo rodzeństwo o konkretnym imieniu), wydruk ma imitować odręczne pismo, na dole listu ma być lakowana pieczęć. Do tego dziecko dostanie dyplom grzecznego dziecka, naklejkę np. na drzwi pokoju, że tu mieszka grzeczne dziecko, pocztówkę od reniferka a wszystko w ślicznej świątecznej kopercie A4. No przyznam, że poniosło mnie, że zamówiłam to wszystko i to razy kilka, ale to takie śliczne:) przynajmniej ślicznie wygląda na stronie. wersja podstawowa to list (też z możliwością edycji tekstu, więc też imienny i można napisać w nim co się chce) w kopercie w normalnym listowym formacie. Jak ktoś chce poszaleć to może zamówić też i spersonalizowany film dla dziecka - Mikołaj zwraca się tam do konkretnie Waszego Malucha:) na pewno to jest super, ale aż tyle (przynajmniej w tym roku) nie zamawiałam. Inne firmy jakie znalazłam w necie to np: www.listodmikolaja.pl, www.poczta-mikolajowa.pl i kilka innych. Ja wybrałam www.listymikolaja.pl - najbardziej mnie przekonały:) wersja podstawowa to koło 17,- za list a wersja gold to koło 28,- za list. Jak ktoś chce to może też zamówić list z Laponii, tam ceny są od około 7 do 40 euro - zależy od wersji listu i dodatków, listy mogą być w różnych językach. Ta zagraniczna wersja jest pewnie lepsza dla większych sprytnych Dzieci, które zwracać będą uwagę na stempel poczty:) Na listam od Mikołaja, które ja zamówiłam będzie stempel poczty z Warszawy:) na zagranicznych zapewne stempel z samej Laponii:) Pozdrawiam:)