Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Krzesełko

Data utworzenia : 2019-03-26 08:45 | Ostatni komentarz 2021-04-09 16:43

Justyna.Kolek

1263 Odsłony
11 Komentarze

Dziewczyny czy któraś z Was ma krzesełko Antilop z Ikei albo Keter? Który lepszy?

2021-04-09 16:43

Mamy keter i jest super 

2019-05-13 22:52

Piasecka będę miała zobaczyć to z lionello bo te z kinderkrafta to 350zl więc trochę drogo i też zastanawiam się nad tym z Ikei widziałam ostatnio na Allegro za 40 zł z podnóżkiem ale nie było poduszki więc tak mniej więcej za to z Ikei wyjdzie Ci 100zl ja jak nie kupię tego z kinderkrafta to chyba zdecyduje się na to z Ikei mówią że jest dobre bo ma mało zakamarków i łatwo utrzymuje się w czystości

2019-05-13 11:10

Dziewczyny a jaka cena tego krzesełka z Ikea? Pati chyba nawet wiem o którym krzesełku mówisz :) Też mi się bardzo podoba. Moja siostra ma szare z Lionello i było dużo tańsze od tego z kinderkrafta a wygląda wcale nie gorzej :)

2019-05-09 20:39

Qazz słyszałam że do tych krzesełek z Ikei trzeba dokupić podnóżek i wypelnienie bo w zestawie nie ma . Jak było u was ? Słyszałam właśnie że im mniej materiału w krzesełkach i zakamarków tym lepiej bo jedzenie nie wpada łatwiej wyczyścić jak mówisz pod prysznic . Też się zastanawiam nad zwykłym z Ikei ale bardzo podoba mi się z kinderkrafta i zastanawiam się czy warto wydawać tyle pieniędzy

2019-05-08 20:55

Ja mam krzesełko ANTILOP z Ikei, jestem bardzo zadowolona. Jest stabilne, posiada dużą tackę, ma pasy i do tego synek bardzo je lubi. Mam również do niego kolorową wkładkę i jestem ją mile zaskoczona. Bez problemu po zwykłym praniu zniknęły z niej plamy z marchewki i innych warzyw ( a nie piorę jej codziennie). Krzesełko ma też ten plus, że w razie, gdy dziecko bardzo chce pomagać przy jedzeniu i krzesełko jest całe brudne, to bez problemu można je wstawić pod prysznic i tam łatwo umyć.

2019-05-06 16:10

Dziewczyny a co sądzicie o krzesełku z kinderkrafta ?? Bo zastanawiam się też nad zakupem u nas co prawda 5m będzie skończone za chwilę ale chciałam się rozeznać . Na co zwrócić największą uwagę itd . Dodam że synek raczej do szczupłych nie należy bo waży prawie 8kg

2019-05-06 11:33

witam jako mama trójki dzieci przerobiliśmy dwa różne krzesełka - jedno większe i antilop z Ikeii. Antilop sprawdza się w małych mieszkaniach- zajmuje mało miejsca zarówno podczas użytkowania jak i w momencie, gdy chce się je przechować. Jest rewelacyjne w utrzymaniu czystość- ja specjalnie nie kupowałam do niego wkładki z materiału, którą oferuje Ikea . Inne krzesełka tego większego rodzaju z tacka, regulacją i pięciopunktowymi pasami są przede wszystkim wygodniejsze dla dziecka, bardziej bezpieczne, bardziej stabilne. Ponadto są modele, które rosną wraz z dzieckiem- można je zmienić w komplet stolik-krzesełko, więc czas jego użytkowania jest dużo dłuższy. Musisz się zastanowić czy krzesełko ma służyć do karmienia - tu ikea jest produktem w pełni wystarczającym czy ma też służyć dziecku do posiedzenia np w momencie gdy chcesz zrobić obiad i ma być miejscem dłuższego spędzenia czasu.- tu polecam zakupić coś większego :) Powodzenia w poszukiwaniu :)

2019-03-30 21:30

Ja mam krzesełko Antilop i ogólnie uważam że nie jest złe ale wymaga to delikatnej modyfikacji. Fakt jest całe z plastiku ale ja mam za plecami podkładkę z materiału, mam tez podnóżek a jest on bardzo ważny żeby miednica dziecka była prawidłowo ułożona. Mama wspomniała o pasach i owszem pięciopunktowe są lepsze aczkolwiek ja nigdy nie zostawiam córki w krzesełku bez opieki więc dla mnie nie ma to znaczenia. Poza tym dziecko w krzesełku powinno siedzieć tylko i wyłącznie podczas jedzenia i ani chwili dłużej.