Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Małe wielkie sukcesy

Data utworzenia : 2018-05-04 22:58 | Ostatni komentarz 2018-05-24 18:37

MarcelowaMama

485 Odsłony
3 Komentarze

Opieka nad dzieckiem, wychowanie małego człowieka nie jest zadaniem prostym, Często bywa męczące i nie docenione przez nasze skarby. Z radością cieszymy się wielkimi sukcesami naszych maluchów jak pierwsze słowo czy pierwsze kroki, w codzienności umykają nam jednak małe sukcesy i nasze osiągnięcia dnia codziennego. Chciałabym abyśmy w tym miejscy mogły/mogli pochwalić się swoimi/ naszych maluchów małymi sukcesami, których doświadczamy każdego dnia. Zachęcam Was do dzielenia się swoimi radościami. Piszę to ja-mama malucha, który dzisiaj zasnął pierwszy raz uśpiony przez tatę :)

2018-05-24 18:37

Dla mnie najważniejsze są sukcesy mojej córki, która dzięki rehabilitacji zaczyna powoli robić postępy. Zaczyna powoli podnosić się do raczkowania i na chwilę ustanie sama. Ale to podczas rehabilitacji właśnie. Teraz wypicie ciepłej herbaty czy to że mi ciasto wyjdzie na chwilę obecną nie ma to dla mnie większego znaczenia. Najważniejsza jest córka i jej postepu, a dla mnie to jest sukces że na ile mogę to córce pomogę.

2018-05-05 21:10

Nie do końca o to mi chodziło, że mają być to tylko sukcesy naszych dzieci czyli nowe umiejętności tylko ogólnie nasze sukcesy. Często skupiamy się tylko na ważnych rzeczach a nie doceniamy, małych radości typu wyrośnięte ciasto lub kawa wypita na ciepło :)

2018-05-05 11:50

Poszukaj w lupce bo był taki temat https://lovi.pl/pl/forum/15/10423