Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Chłopiec i zabawy lalkami

Data utworzenia : 2018-01-22 22:37 | Ostatni komentarz 2019-09-09 19:46

konto usunięte

3348 Odsłony
60 Komentarze

Od kilku dni mój czterolatek cały czas chce się bawić lalkami.... Byliśmy u rodziny i tam u kuzynek zobaczył mnóstwo lalek i akcesoria i teraz chcę lalki i ubranka.... dostał od nich kilka plus bobasa z którym chodzić chce wszędzie i traktuje go jak własne dziecko któremu pokazuje wszystko , śpiewa kołysanki i robi różne rzeczy które ja robię z jego młodszy bratem... Nie zabraniamy mu , nawet jest to miłe że jest taki opiekuńczy i że naśladuje moje zachowanie co bardzo mnie cieszy;-) Ale czy to normalne ????

2018-01-23 19:52

Moja młoda się autami lubi bawić a mój mąż jak był mały to miał nawet swoją lalkę i jest całkiem normalny hihi. Niech się bawi jak ma ochotę:-)

2018-01-23 12:48

Nie, to nienormalne. Chłopcom, którzy bawią się lalkami rosną piersi... Tak, to normalne. Twój syn Cię obserwuje, chce być jak Ty i tata - skoro Wy opiekujecie się młodszym rodzeństwem, to on naśladuje Was i opiekuje się lalkami. Dla niego jest to taka sama zabawa jak jeżdżenie samochodzikiem po dywanie. To my dorośli mamy zakodowane, że są zabawki dla chłopców/dziewczynek, dla dzieci po prostu są zabawki. Dopóki nie wyśmiejemy chłopca, że bawi się lalkami i jest jak baba, to on nie będzie widział w tym nic złego, tak samo jak dziewczynka kopiąca piłkę

2018-01-23 12:12

Cześć ! Myślę, że to normalne u dzieci i nie masz powodów do zmartwień ;) Ja również bawiłam się samochodzikami i nikogo to nie martwiło po prostu dzieci interesują się w pewnym momencie dosłownie wszystkim. Pozdrawiam

2018-01-23 07:31

Ja się w tym wieku bawiłam samochodzikami :-D I mimo to po kilku latach zaczęłam się stroić i malowac ;-). Spokojnie, interesuje się wszystkim a to normalne :-) .