Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

sezon na urazy

Data utworzenia : 2017-12-08 22:56 | Ostatni komentarz 2017-12-21 18:19

Ewcia88

782 Odsłony
8 Komentarze

Kochani zimą tuż tuż wiec pozwolę sobie dodać tu nowy wpis co radzić na zwichnięcia , skręcenia itp....dziecko w miejscu nie księdzu wiadomo a te chodniki czy droga wiadomo jakie zima są ;)) wrzucam fotki tym razem . Dajcie znać czy są czytelne. Jeśli nie napiszę z palca ;)))

2017-12-21 18:19

Plasterki to podstawa , ja je nosze zawsze w portfelu :) Jest dobra maść w aptece na siniaki i szybko znikają tylko nie pamiętam nazwy :) zimne okłady na stłuczenia tak jak piszecie :) U nas octanisept jest okej a woda utleniona.to jeden wielki krzyk

2017-12-21 18:09

Fotki czytelne, szkoda że nie da się ich odwrócić. Plastry to konieczność, na stłuczenia fajnie działa zimny okład. Jest też taki żel dla dzieci, który przyspiesza gojenie ran, nie pamiętam dokładnie jak się nazywał, chyba unigel kids.

2017-12-17 00:05

a u nas leży w zamrażarce kompres, zawsze pomaga na wszelkiego rodzaju stłuczenia. i można się też zaopatrzyć w taki znieczulacz w sparyu dla sportowców.

2017-12-11 23:01

U nas plasterki nawet w przedszkolnej szafce, by na wszelki wypadek przykleić, bo plaster dobry na wszystko :D

2017-12-09 21:39

Dokladnie Ewcia;-) lepiej miec niz nie miec;-) raz nie mialam.to ledwo wyszlam.na spacer i trzeba bylo wracac na 4pietro.bo synek spanikowany bo widzi.krew itp...a jak mam.plasterek to przykleje rane nie widzi to mimo ze boli to placze duzo mniej;-)

2017-12-09 16:45

Ewcia2 u mnie plaster to w każdej torebce ;) też wolę chuchac na zimne

2017-12-09 14:47

Ewcia88 no niestety w ziemie wysatrczy maly poslizg i moze.skonczyc sie to zle, dlatego super wpis i czytelny jak dla mnie;) zawsze to przyda sie dodatkowa wiedza na temat roznych urazow. Ja w sezonie letnim.zawszw mialam.ze soba w torebce plastry i czaswm nawet nosilam oscenisept na odkarzanie i naprawde pare razy bylo przydatne ;-) b takie upadki to nawet jak dziecko biegnie i sie przewroci na kamienie lub beton to odrazu jest jakis uraz...niestety nigdy nie wiemy co sie stanie.

2017-12-08 23:54

Przepraszam literówka ;)))) dziecko w miejscu nie usiądzie