Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

od kiedy własny komputer?

Data utworzenia : 2017-11-23 14:45 | Ostatni komentarz 2018-07-11 17:29

Majapp

1822 Odsłony
21 Komentarze

pytanie do mam posiadających trochę większe dzieci, czy jakoś je edukujecie pod względem używania komputera?Czego nie powinny robić w internecie itp? W jakim wieku moża już dziecku pozwolić na własny komptuer?

2017-11-25 09:41

Edukacja jest wg mnie potrzebna. Dziecko musi wiedzieć ile może poświęcić czasu na gry na komputerze bądź na naukę. Jeśli już mamy komputer w pokoju dziecka to konieczne jest ustalenie konkretnych reguł użytkowania. Dziecko od początku musi je znać i przestrzegać.

2017-11-24 23:59

Jeśli już własny komputer dla dziecka to trzeba ustalić pewne zasady. Wiedzieć ile dziecku czasu poświęca na naukę a ile na gry. Chyba lepiej kupić gry planszowe i wspólnie z dzieckiem spędzać czas, niż pozostawiać go samego sobie w sieci.

2017-11-24 23:21

No tak...a.co my mialysmy.w wieku 8lat?;-)..hm...wiem godz .19. Muminki, smerfy, tabaluga, itp.. I do spania.to byl nasz komputer;-)....ale jak bylo cudownie ile czasu spedzalysmy na polku...i zabawy w sklep, szpital, chowanego, pilka nozna, w skutego, skakanie w gume......itp;-)...super dzieciństwo...a co do komputerów...to.indywidualna sprawa kazdego rodzica...ja mojemu synkowi raczje komputer nie kupię...moze laptop nie wiem..nie mysle o tym.bo synek ma.dop 4latlka...a czy kupie komputer, laptop czy tablet to pewnie na ok. 9lat to min. I na penwo z jakims ograniczonym czasem.

2017-11-24 22:31

Maja u mnie w rodzinie to już 8 letnie dzieci mają swoje komputery . To chyba zależy od możliwości finansowych rodziców. Ale takie dzieciaczki to przeważnie tylko grają na nich

2017-11-24 08:57

Moje mają laptopa w pokoje (6i9 lat) w tygodniu pozwalam im tylko na godzine bajek , na weekend mogą chwile pograć . No i jeszcze mają wykupioną squlę więc tam trochę siedzą