Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Witam problem z jedzeniem a

Data utworzenia : 2017-11-04 12:58 | Ostatni komentarz 2018-05-28 18:01

Barbarapastuszka

1594 Odsłony
22 Komentarze

Moja mala stokrotka ma rok wazy normalnie według lekarza wszystko jest ok ale problem polega na tym iz ona ciagle by jadla 24 godziny na dobe i dosc spore porcje boje sie ze jej żołądek sie rozciagnie i bedzie otyla przez to co robic

2018-01-24 15:34

Ty sie ciesz ze mala je :) wagi sie nie obawiaj, zacznie chodzic i biegac to zaraz jej sie figurka wyrówna.. Ja mam odwrotny problem, moja nie chce jesc nic. Na wszystko kreci glowa a mnie juz rece opadaja. Szukajac pomocy na necie trafilam na wpis o ziolach https://www.smyk.com/porady/zdrowie/zdrowe-ziola-dla-dzieci postanowilam sprobowac i juz widze jakas poprawe.. mam nadzieje ze w koncu ruszy z kopyta i zacznie jesc tyle ile powinna :D

2017-12-17 00:33

Zgadzam się z Anitą, dziecko w tym wieku szybko rośnie, może potrzebuje tyle jedzenia, a może jest ruchliwym dzieckiem lub ma bardzo dobrą przemianę materii i jej organizm dobrze sobie radzi z "rozlokowaniem" jedzonka w organizmie.

2017-11-04 21:12

Ważna jest systematycznosc... Dzięki temu wprowadza się nawyki żywieniowe, które są tak ważne w przyszłości... Moze potrzebuje, rośnie itd.. Ale proszę patrzeć na jakość posiłków... Sycace posiłki powinny starczyć na dłużej :)

2017-11-04 18:37

Przed każdym posiłkiem podaj jej wodę lub coś innego do picia. Jeśli jest już po obiadku a ciągle jest głodna zmień składniki posiłku, na bardziej kaloryczne (oczywiście biorąc pod uwagę potrzeby rocznego dziecka) w ciągu dnia zapewnij odpowiednią ilość zdrowych przekąsek :)

2017-11-04 13:24

Barabara nie obawiaj się , jak ma smak niech je . Ona wyrośnie , zacznie chodzić zgubi wszystkie kg . Każde dziecko ma inny apetyt. Ogranicz jej tylko słodycze i dawaj więcej wody do picia Moja siostra ma problem z córeczką bo ona jest znowuż niejadkiem . Wszystko by oddała żeby córeczka miała taki apetyt

2017-11-04 13:02

Przede wszystkim patrz na jakość jedzenia. Podawaj córce potrawy z błonnikiem. Wtedy naje się szybciej i na dłużej :-).