Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Witam problem z jedzeniem a

Data utworzenia : 2017-11-04 12:58 | Ostatni komentarz 2018-05-28 18:01

Barbarapastuszka

1593 Odsłony
22 Komentarze

Moja mala stokrotka ma rok wazy normalnie według lekarza wszystko jest ok ale problem polega na tym iz ona ciagle by jadla 24 godziny na dobe i dosc spore porcje boje sie ze jej żołądek sie rozciagnie i bedzie otyla przez to co robic

2018-05-28 18:01

Wiadomo szpital to nie to samo co dom. Ale u mojej córki było trochę inaczej. Moja córka miała bakterie, a ta bakteria była taka, że podczas każdego posiłku wywolywala ból brzucha. Więc dlatego córka nie chciała jeść. Nawet jak by była w domu to i tak byłby problem z jedzenie. Więc bakterii trzeba było się pozbyć poprzez antybiotyk by córka mogła wrócić do pełni sił.

Konto usunięte

2018-05-28 11:49

W domu zwykle ma się większy apetyt niż w szpitalu. Córa widzi, że wy jecie to i sama ma ochotę. Raz dwa do siebie wróci :)

2018-05-28 11:22

Teraz już nadrabia zaległości i ta waga powoli idzie w górę. Wiadomo zaraz się zaległości nie nadrobi. Ale stopniowo powoli i jakoś pójdzie. Najważniejsze że już córka jest w domu i wraca do formy.

2018-05-28 09:02

Po szpitalu to naturalne, że schudła, ale na pewno szybciutko nadrobi. Moja przez pobyt zgubiła tak dużo kg, że aż nie mogłam uwierzyć na koniec, że jest taka różnica. Ale w domu dzieci szybciej do siebie dochodzą :)

2018-05-25 23:51

Ja córce słodyczy nie podaję. Co do jedzenia to córka jeszcze nie może jeść wszystkiego. To znaczy je to co dziecko szescio miesięczne. Tak w większości wyglądają jej posiłki.

2018-05-25 19:09

Dziecko powinno pić duże ilości świeżej wody. Sama również zauważam, że w te dni, w które z jakiegoś powodu piję mniej niż zwykle, bo na przykład zapominam o piciu, zwiększa mi się apetyt. Więc dużo wody to moim zdaniem podstawa. Poza tym podawaj jej tylko zdrowe posiłki, żadnych przekąsek typu chipsy czekolada. No i być może powinnaś zwiększyć częstotliwość posiłków, tak żeby mała jadła częściej, ale za to mniejsze porcje.

2018-05-25 13:54

U mnie córka za niedługo skończy roczek i do tego czasu nie zdąży potroić swojej wagi urodzeniowej. Córka ma spory apetyt. Wszystko by jadła to co ja jem czy mąż. Kaszki mi zjada 250 mililitrów dwa razy dziennie i jeszcze mało. Ale nie każde dziecko jest takie same. Córka ostatnio schudła podczas pobytu w szpitalu. Teraz nadrabia zaległości już znowu dostała policzków. Widać, że córka powoli przybiera na wadze.

2018-03-23 13:21

Mojego narzeczonego koleżanka z pracy ostatnio pisała ze jej synek ma 3 msc i waży 8 kg :D