Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Pierwsze buty...

Data utworzenia : 2017-07-15 14:18 | Ostatni komentarz 2023-09-28 23:21

olka00

8519 Odsłony
140 Komentarze

Witam, Chcialabym zasiegnac informacji od was, doswiadczonych mam na temat pierwszych butow z tym ze chcialabym konkretne propozycje /linki/zdjecia poniewaz podstawowe informacje czytalam na necie ale moze ktoras z was ma jakies swoje sprawdzone typy. Jestesmy na etapie wstawania na nogi ale jeszcze dupcia sie kolysze, gdy patrze na swoja 9,5miesieczna core jak wciaz i wciaz wstaje zaczelam zastanawiac sie nad pierwszymi butami . W domu niech chodzi boso bo to ponoc najzdrowsze ale juz niedlugo bedie chciala chodzic na zewnatrz. Wiec pytanie jakie powinny byc pierwsze buty ? Zwazywszy na to ze mamy lipiec. Sportowe ? Typu trampki ? Ze skory ? Doradzcie :)

Konto usunięte

2018-09-25 15:17

Agnieszko: ebay, amazon, aliexpress :) zależy ile masz czasu na zakup

2018-09-25 11:06

Czasami fajne buciki można znaleźć w różnych "Światach Dziecka", nie w żadnych sieciówkach, często mają tam polskie produkty, niespotykane w innych sklepach. Warto poszukać swojej okolicy takich sklepów dziecięcych.

2018-09-25 08:52

A ja bym chciała tylko na chrzest eleganckie niechodki synek ma fajny czarny smoking i takie eleganckie buciki byłyby takim fajnym dopełnieniem. Na allegro kiepsko na olx też, nie wiem gdzie szukać, może ktoś podpowie?

2018-08-29 20:49

magros, dziękuję za opinię.

2018-08-29 08:43

emmkao, mogę się wypowiedzieć o sandałkach, bo już drugi sezon mamy właśnie lasockiego i jestem z nich bardzo zadowolona. Niestety córa je dość mocno niszczy, ściera tą skórkę co przy palcach jest. A tak buciki wytrzymałe, wygodne i bardzo ładne.

2018-08-27 13:25

Polecam firmę Norvik. Kupiłem dziecku buty w Stonodze w Piasecznie i są rewelacyjne - wykonane z prawdziwej skóry, dobrze wyprofilowane i bardzo wytrzymałe, a przede wszystkim w rozsądnej cenie.

2018-08-24 10:52

Co sądzicie o butach Lasocki dla dzieci? Kupowalyscie? Jesteście zadowolone?

2018-08-14 18:02

Agn_kaw my pierwsze buty kupowaliśmy jak maluch zaczął chodzić i nie dało rady przymierzyć żadnego zabudowanego. Tak układał stopę że nie byliśmy w stanie wcisnąć a z bosym dzieckiem ciężko na spacer bez wózka. Nas kapcie uratowały chwilę w nich pochodził i już dało radę kupić but. U nas do dziś synek chodzi boso po domu tak polecił ortopeda mamy problem z przywodzeniem przodostopia prawej nogi ale to już inna historia.