Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Pierwsze buty...

Data utworzenia : 2017-07-15 14:18 | Ostatni komentarz 2023-09-28 23:21

olka00

8520 Odsłony
140 Komentarze

Witam, Chcialabym zasiegnac informacji od was, doswiadczonych mam na temat pierwszych butow z tym ze chcialabym konkretne propozycje /linki/zdjecia poniewaz podstawowe informacje czytalam na necie ale moze ktoras z was ma jakies swoje sprawdzone typy. Jestesmy na etapie wstawania na nogi ale jeszcze dupcia sie kolysze, gdy patrze na swoja 9,5miesieczna core jak wciaz i wciaz wstaje zaczelam zastanawiac sie nad pierwszymi butami . W domu niech chodzi boso bo to ponoc najzdrowsze ale juz niedlugo bedie chciala chodzic na zewnatrz. Wiec pytanie jakie powinny byc pierwsze buty ? Zwazywszy na to ze mamy lipiec. Sportowe ? Typu trampki ? Ze skory ? Doradzcie :)

2018-10-13 22:28

Agnieszka tak tylko że pierwsze buciki najlepiej by były dopasowane warto zobaczyć czy maluch chce w nich chodzić bo nie każde mogą odpowiadać maluchowi mój syn np w jednych nie chciał iść od razu w sklepie jak miał je na nogach usiadł i koniec A w tych Co wybraliśmy smigal ładnie.

2018-10-13 08:59

Mama Gratki pisałam już w innym wątku, że mąż kupił buciki w TK Max i że te buciki to porażka bo tylko wzięłam je w ręce a one zaczęły się rozsypywać ta śliska część od razu zaczęła schodzić i ledwo wyjęte z pudełka i wzięte do ręki i po chwili wyglądały jakby były już mocno wysłużone a nie było już czasu wracać do sklepu czy szukać innych, synek miał je tylko na obrzęd chrztu nie na całej mszy a wyglądają jakby w nich biegał nie wiadomo ile a przecież jeszcze nie chodzi Ela ubranko do chrztu kupiliśmy właśnie na takiej grupie na fb jak jeszcze w ciąży byłam i bałam się, że będzie mu mocno za duże bo to od osoby, która miała je na roczek, ale synek jest bardzo duży i tylko trochę za długie rękawy chociaż biała koszula pod spód była mu taka akurat taki jakby garniturek-smoking to był czarne spodnie w kant, czerwony pas, biała koszula, czarna marynarka z czerwoną wstawką i na wieczór już na msze na zmianę czarny frak czy smoking (ja nie do końca potrafię odróżnić) Aisa bywa, że i nowe buciki ludzie sprzedają na takich grupach bo kupili w ciemno bez przymiarki i okazało, że jednak nie ten rozmiar

2018-10-12 21:01

Osobiście buciki jeśli już pierwsze to nowe i ogólnie powinno się dziecku butlciki do chodzenia nowe kupować.

Konto usunięte

2018-10-12 19:55

Agnieszko podziel się stylizacją malucha :) Ja chociaż tuż przed porodem jestem, to zastanawiam się w co ubiorę mojego synka. Nie wiem czy stawiać na tradycję czy też nowoczesność. Jest tyle wzorów i kompletów, że naprawdę ciężko coś konkretnego wybrać.

Konto usunięte

2018-10-12 16:10

Agnieszko, kupiłaś? W czym był Mały?

2018-10-12 16:01

Ela wiem, że są takie grupy sporo rzeczy dla synka w ten sposób kupiłam i sporo zaoszczędziłam i również o niechodki się pytałam, ale tu odzew był kiepski, zresztą to już nieaktualne bo my już po chrzcinach :)

Konto usunięte

2018-10-12 13:02

Ważne by sprawdzić czy buciki są z dobrego materiału wykonane. Jestem troszkę sceptycznie nastawiona do zakupów w internecie jeśli nie znam marki. Jednak grunt by omijać szerokim łukiem tanią chińszczyznę, która czasami posiada bardzo szkodliwe substancje. Agnieszko, jeśli potrzebujesz na jedno wyjście to można pogrzebać na forach z facebooka. Jest bardzo dużo grup mam, które sprzedają na bazarkach facebookowych ubranka. Szukaj grup " sprzedam, kupię, oddam, mamy / dzieci / bazarek / i miasto" może akurat uda Ci się coś wygrzebać ze swojej lokalizacji. Wystarczy w grupie napisać post, że poszukujesz takich butków i same mamy zgłoszą się do Ciebie ze zdjęciami :)

2018-10-11 11:19

W sumie to kupuję w sklepach typowo dziecięcych, tam jest zazwyczaj największy wybór.