Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1106 Wątki)

Ręcznik dla malucha

Data utworzenia : 2017-10-30 15:42 | Ostatni komentarz 2024-06-20 16:45

kika07645

9360 Odsłony
303 Komentarze

Hej dziewczyny. Kupowałyście ręczniki specjalnie przeznaczone dla najmłodszych czy po prostu wyprałyście swoje domowe w płynie dla dzieci i nimi wycierałyście swoje maluchy?

2024-06-20 16:45

Ja akurat dla niemowlaków miałam te ręczniki z kapturkiem, ale później normalnie zwykłe.. myślę, że to nie ma większego znaczenia.

2024-06-18 22:38

Mały ma swoje z kapturkami 

2024-06-18 20:37

Mamy dwa typowe dla dzieci z tym kapturkiem i jeden zwykly miekki ale wszystkie przeznaczone tylko dla dziecka, nie uzywa naszych

2024-06-18 20:10

Z kapturkami ręczniczki są naprawdę fajne i super się sprawdzają;) 

Mamy kilka jeden z Pepco mniejszych rozmiarów i był super na początek nie za duży jednak te większe ręcznik jak np. canpola świetnie się sprawdzają również przy takim już wyrośniętym dwu latku ;) i pewnie jeszcze posłużą ;) mokra głowa to kaptur na głowę i wycieranie malucha;) mimo 2 lat użytkowania nadal wyglądają naprawdę dobrze zapewne to też zasługa płynu czy proszku do prania ale również jakości produktu bo ręczniki nadal mięciutki i dobrze wchłaniają wodę;) 

2024-06-17 09:15

Ja mam z kapturkiem z BabyOno. Mam je już 9 lat od pierwszej córki, teraz służą i drugiej, chociaż i ta starsza nadal je lubi i używa. Dobrze chłoną wodę i pomimo tyylu lat i tyylu prań nadal wyglądają bardzo dobrze.

2024-06-17 06:56

To wszystko zależy od twoich preferencji Jeżeli chcesz Kup ręcznik dedykowany typowo dla malucha takie przeważnie są z doszytym kapturkiem który Możemy założyć dziecko na głowę bezpośrednio po kąpieli wytrzeć tą główkę i one są naprawdę bardzo praktyczne ja je polecam super sprawa Natomiast ja w swoim domu Mam dla moich dzieci Teraz aktualnie już naprawdę różne ręczniki na początku gdy miałam tylko syna miałam dla niego głównie ręczniki dedykowane dla dzieci właśnie z kapturkiem jedne cieńsze drugie troszkę grubsze i w zależności też od tego jaka po prostu Była pora roku możliwość suszenia później tych ręczników wybierałam i używałam teraz używam naprawdę różnych Niektóre są typowo dla dzieci pomału zaczęłam rodzić już od tych z kapturkiem bo po prostu z biegiem czasu gdy moje dzieci rosną jakoś tak coraz mniejsze zapotrzebowanie bezpośrednio Przy wyciąganiu dziecka z brodzika czy Łomianki po prostu od razu ocieram główeczkę i owijam całe dziecko bardzo lubię też te ręczniki takie cieńsze tutaj udało mi się właśnie taki jeden na lowi zgarnąć do testów na pewno nie jedna z  was będzie wiedziała o jaki ręcznik chodzi i często właśnie używam go dla syna lubię tego typu cienkie ręczniki bo właśnie one później szybciutko schną po praniu także aktualnie preferuje takie ale raczej przy noworodku wybierałam zawsze te takie dedykowane typowo dla dzieci po polsku mięciutkie z kapturkiem

2024-06-13 13:55 | Post edytowany:2024-06-13 13:57

My mamy  z hm ,po kuzynostwu córki  świetny jest recznik  wafelkowy również z Muminky  z uszami ;) 

2024-06-13 13:50

Ja polecam ręczniki z kapturkiem - świetna opcja dla maluchów. Swoje mam z https://bobilov.pl/