Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Co tu robić....

Data utworzenia : 2017-03-10 17:28 | Ostatni komentarz 2017-03-30 20:40

Laurcia31

3772 Odsłony
77 Komentarze

Dziewczyny co robicie w takie dni jak dziś u mnie ? Pada cały dzień, ciemno i zimno. Narzeczony w pracy. Mała oczywiście też marudna. Na dwór wyjść nie ma szans. Ja w sumie trochę się z małą pobawie ale zbyt długo to ona nie chce. Troche ją na huśtawce bujam. A tak to nie mam pomysłu co by jeszcze porobić. Noszenie odpada bo już mała trochę waży.

2017-03-10 22:41

Lubi muzykę? Bo moja tak i tanczymy do niej, czasem siedzac na dywanie, czasem mam ja na rękach. Robię jej np grzechotki z plastikowych butelek i różnych ziaren, bo to ja ciekawi. Ogólnie należy do tych, co szybko się wszystkim nudzą, więc czasem też brakuje mi pomysłów. Lubi wyglądać przez okno, przeglądać się w lusterku, jak wieszam pranie układam kilka szt koło niej i je rozrzuca przez chwilę. Pralka a konkretnie obracajacy bęben też ja zajmuje na chwilę. Lubi zabawę w chowanego ( jeśli chowanie się za kocem raz ona raz ja można tak nazwać), drzemy ulotki, choć tu trochę pod górkę, urwie swój kawałek śmiejąc się przy tym a za chwilę pcha do buzi. Daje jej też mniejsze garczki i sitka kuchenne, uwielbia to przerzucać.

2017-03-10 21:56

Moze jakas gimnastyke malej rob:) ja jak taka pogoda to raczki jej cwicze nozki i spiewam przy tym:)

2017-03-10 21:04

Laurcia31 może jakieś czytanie książeczek, rymowanki, zabawy paluszkowe? Na osesku jest dużo podpowiedzi, polecam poczytać może z czegoś skorzystacie w deszczowe dni :) http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/w-co-sie-bawic/340-zabawy-dla-niemowlakow-od-7-do-9-miesiaca.html

2017-03-10 20:17

Zetka teraz skończyła 8 miesięcy. Jest strasznie ruchliwa takze odpada chusta.

2017-03-10 20:12

Co do noszenia to polecam chustę. Ile ma Twoja pociecha?