Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Co tu robić....

Data utworzenia : 2017-03-10 17:28 | Ostatni komentarz 2017-03-30 20:40

Laurcia31

3771 Odsłony
77 Komentarze

Dziewczyny co robicie w takie dni jak dziś u mnie ? Pada cały dzień, ciemno i zimno. Narzeczony w pracy. Mała oczywiście też marudna. Na dwór wyjść nie ma szans. Ja w sumie trochę się z małą pobawie ale zbyt długo to ona nie chce. Troche ją na huśtawce bujam. A tak to nie mam pomysłu co by jeszcze porobić. Noszenie odpada bo już mała trochę waży.

2017-03-30 20:40

Moona najchętniej to dzieci to jedzą bo słodkie:) Co do koloru ubranek to u córki jak na razie jest kolorowo, żaden kolor nie przeważa:) ostatnio miałam założoną bluzkę białą w czarne paski i widziałam jej zainteresowanie:) jednak takie kolory mocno przyciągają uwagę maluchów a przy tym stymulują zmysł wzroku.

2017-03-29 20:33

Ewelina, mamy ten sam telefon, bardzo przypadł córce do gustu, nawet teraz jeszcze czasami się nim bawi. Moja córcia ma dwie czarne bluzeczki, na jednej jest wyszyty kot szarą nicią, a na drugiej są dwa białe kicusie. do tego bardzo wyraziste spodenki np. pomarańczowe i wcale nie jest smutno :) Piloty moje dziecko uwielbia... nie dawałam jej, bo już nie tyle baterie, co tyle tam bakterii się zbiera na przyciskach, a ona od razu do buzi. Teraz jak już nie zajmuje się jedzeniem pilota, a pstrykaniem to przyznam, że daję, jak potrzebuje ją czymś zająć, bo np. muszę zadzwonić do przychodni.

2017-03-18 14:07

Tak, takie kolory kontrastowe dobrze wpływają na rozwój dziecka biały, czarny, czerwony. Co do pokoju małej to sama pomalowałam jej na szaro-biało bo za różem nie przepadam ale dodatków ma trochę różowych. Ciuszki też staram się kupować szare, białe ale i różowe są ..... I zgodzę się z Tobą Laura, że większość rodziców tak uważa, że czarny kolor nie dla dzieci. A dzieci lubią ten kolor. Brawo dla Blaneczki za postępy :)) Super :)

2017-03-18 12:52

Ja tez mam sporo czarnych, czy szarych rzeczy dla corki, choc kroluja i tak wzory dziewczece;) Zauwazylam jednak, ze mamy coraz mniej rozowych ubranek dla niej i to przypadkiem;) Co do zabawek to swieta prawda. Corka zabawkowym pilotem czy telefonem nie bawi się tak chetnie jak tymi prawdziwymi;) Maz dal jej kiedys do zabawy stary pilot bez baterii ale i to nie było to samo. Mamy tez telefon zabawke z klapką, ktory wydaje proste dzwieki i jak otwiera się go to przeskakuja obrazki. Nim corka nawet chetnie sie o dziwo bawi;)

2017-03-18 12:01

Moona a ja właśnie bym kupiła taki czarny telefon czy pilot. To wszystko siedzie w głowie rodziców, większość uważa że czarny kolor absolutnie nie jest dla dzieci. A ja właśnie tak nie uważam. Ostatnio nawet zauważyłam że kupuje córce ubrabka w odcieniach szarości, granatu lub czerni z dodatkami np rożu czy mięty. Sama też lubie stonowane kolory, najcześciej ubieram się na czarno. Ja wyciągam baterie z pilota i daje małej do zabawy. Ma też huśyawkę oczywiscie rozowa (dziadek kupowal) i tam sa takie czarne elementy to ona tym jest zainteresowana i dotyka to caly czas. Blanka wczoraj przeszła spory kawałek na czworaka. Już wyczaila o co chodzi i teraZ gania za lakierami po pokoju hihi

2017-03-18 11:58

Teraz dużo osób robi pokoje dzieciom na biało -szaro -czarno, więc takie zabawki miałyby chętnych rodziców. Mówi się też że kontrast czarno-biały wpływa dobrze na rozwój dziecka Aleks dzieci nas obserwują i widzą różnicę między zabawką a dorosłymi gadżetami

2017-03-18 10:16

MAM masz rację, też nad tym myślałam i się wkurzam, bo jak daje synkowi pilot zabawkowy to jak nim rzuci to pzrzez pól pokoju leci:(od razu się połapie że to zabawka:( Z laptopem też kombinowaliśmy i dostał najbardziej przypominający normalny laptop ale tez powoli się łapie że cos nie halo i oczywiście idzie do normalnego laptopa:(

2017-03-18 09:45

MAM, żeby przyciągały nas rodziców i żebyśmy kupowali dzieciom. Bo jakby zrobili czarne, bure i ponure to pewnie nikt by takich zabawek nie kupił. Silver, może tak, bo są dość tanie:) A może dlatego, że są smaczne. A goście sięgają po nie na weselach i czy chętnie je jedzą ? ? ?