Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

mokry pampers - płacz

Data utworzenia : 2017-03-08 20:57 | Ostatni komentarz 2017-03-30 20:33

Monika.P

5013 Odsłony
64 Komentarze

czy zdarza sie u was ze po jednym sikaniu trzeba przebrac pampersa.? U nas czesto zdarza sie że trzeba przebrac bo dziecko placze. Gdy tylko zostanie mu pampers sciagniety to się uspokaja. Czy też tak macie? Jak często przebieracie, jak oceniacie kiedy jest już czas na zmiane pampersa ?

2017-03-09 07:12

pampersy mamy raczej dobre i nie odczuwa sie w nich tak mokra, no ale widac czasem mu przeszkadza.

2017-03-08 23:59

Również nie zmienialam pieluszki pi jednym siku, moja jak ma bardzo mokry pampers to nawet nie płacze. Co innego było na początku często zmieniłam bo często też była kupka. Może twoje dziecko lubi wietrzenie pupki lub będzie potrzeba zmiany na nową pieluszke innej firmy.

2017-03-08 21:45

Nigdy się nie zdarzyło tak żebym musiała przebierać pampka po jednym siku, mojemu małemu to nie przeszkadza. Zmianian zawsze rano, później przeważnie koło południa, po drzemce (o ile śpi ) i gdzieś pod wieczór, ale to tak mniej wiecej; bo po prostu sprawdzam czy jest pampers bardzo napompowany. Może zrobić tak jak radzi Grimper, żeby zmienić rodzaj pieluszek, my też kiedyś uzywalismy innych, ale czasem przeciekaly i mały miał mokrą skórę nawet jak nie było dużo siku. ..

2017-03-08 21:44

Monika może spróbuj nie reagować na ten płacz.Nie zmieniaj od razu pieluszki.Podaj smoczek. Twoje dziecko Cię wyczuło i się nauczyło,że jak zapłacze to zmieniasz mu pieluszkę.Faktem jest na pewno,że noszenie pieluszki nie jest wygodne a zwłaszcza mokrej.A próbowałaś inną pieluchę mu założyć?

2017-03-08 21:34

Monika mojej na noc już nie zmieniam pieluszki w jednej przesypia całą noc, jak była mniejsza zmieniałam w nocy. W dzień zmieniamy też dość często, dotykam pieluszki i sprawdzam, jak czuję, że nasiusiane zmieniam ale tak średnio co 2-3 godzinki. Ale po jednym siusiu nie zmieniam. I tak jak Angel wącham czy nie ma coś więcej niż siku.

2017-03-08 21:30

Może spróbuj zmienić na pieluszek innej firmy, może w tej czuje wilgoć. Nocą dziecko jest mniej świadome niż w dzień. Teraz zmieniam rzadziej, córka ma 8 m-cy, co jakieś 5 godzin na oko, choć głównie wtedy, dy widzę, że jest napompowany. Wcześniej dotykalam ręka wnętrza, czy czuć wilgoć.

2017-03-08 21:22

W nocy dziecko nie placze jak ma morko tylko w dzien. Bo przez noc jak mu nie zmienie to jest tak napchane że bombe by mozna z moczem puscic i sie nie dopomina o zmiane. Dość czesto zmieniam wlasnie w dzien, bardzo czesto po jednym siusiu, nie wiem czy to dobrze bo jak sie przyzwyczai to wlasnie gdzies pojde i zaraz bedzie mi plakal ze ma morko a nie zawsze jest jak przebrac,

2017-03-08 21:10

Moja teoria jest taka,że im mniejsze dziecko tym częściej zmieniałam pampersa.Teraz moja 10 miesięczna w jednym pampersie prześpi całą noc. Dzieciaczki są sprytne i bardzo lubią mieć gołą pupcię czy gołe nóżki.Dlatego może tak być,że gdy Twoje dziecko ma siusiu to sygnalizuje to,bo chce się czuć komfortowo i mieć suchą pieluszkę a tym samym gołą pupcię. A kiedy czas na zmianę pieluszki?To bywa różnie,najczęściej sprawdzam i dotykam pampersa czy jest dużo siusiu.Albo (to zabrzmi dziwnie)wącham czy nie ma czegoś więcej.:)