Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

marzec + 15 ¤C

Data utworzenia : 2017-03-04 22:02 | Ostatni komentarz 2017-03-17 11:42

Edyta.Zlotocha

1927 Odsłony
33 Komentarze

mamy jak ubieranie dzieci w taka pogodę???

2017-03-17 11:42

Ja to zawsze mam problem z ubraniem :D

2017-03-16 22:32

Tą zasadę również stosuję:) teraz przy takiej pogodzie wystarczy bodziak z krótkim rekawem, bluza, spodnie, skarpetki i kurtka. Dodatkowo przykrywam kocykiem. Dziecka nie można przegrzewac bo najczęściej z przegrzania chorują. Najlepiej sprawdzić czy dziecku jest odpowiednio ciepło dotykając karku. Kasiu grunt że zadziałało, nie ważne jak:)

2017-03-16 09:20

Ja też uważam że dziecko powinno się ubierać jedna warstwę więcej niż Rodzice. Z tym że trzeba pamiętać że w czasie upałów ta zasada nie obowiązuje i dziecko ubieramy dokładnie tak jak my jesteśmy ubrani. W upały mój Synek miał miesiąc i na spacery zawsze ubierałam go w body na krótki rękaw i ewentualnie przykrywałam pieluszka teatrową. Aktualnie ubieram Małego w body na krótki rękaw na to bluzeczka na długi rękaw cieniutka a na to karteczkę. Spodnie skarpetki i buciki niechodki adidaski. Na to cienki kocyk albo przykrywkę wózka. Też mi się zdarza że Synek ściąga buta ale zazwyczaj się to dzieje wtedy kiedy Mały się nudzi w wózku w innych przypadkach kiedy daje mu zabawki do rączki nic się nie dzieje. No ale wczoraj spacerowałam i w pewnym momencie patrzę a Syn na w ręce skarpetkę nie wiem jak u kiedy to zrobił. Miał rączkę pod kocykiem i majstrował pod nim. Ale powiedziałam że tak nie wolno i albo zrozumiał albo odpuścił bo zajął się oglądaniem samochodów na ulicy. :)

2017-03-15 13:33

Ja wyznaję zasadę "dziecko ma jedną więcej warstwę niż rodzic". Jak jest +15 stopni no to ubieramy się mniej więcej normalnie .... bluzeczka z długim rękawkiem (oczywiście body) i kurteczka a na nogi spodnie (już bez rajstop pod spodem). Nie ma co przegrzewać dzieci bo potem takie spocone są, że aż szok! A od tego już krok do zawiania i choroby .... A jak zaśnie na spacerku to po prostu przykrywam kocykiem i finito :)

2017-03-10 11:24

Borówka, ładne buciki i jeszcze atrakcyjna cena.

2017-03-10 09:56

o ranyt o trafilas na niezla przecene :)

2017-03-10 01:17

Borówka o widzisz super zakup, ważne że udany i teraz syn nie ściągnie:)

2017-03-09 19:52

Też mi się podobają :) Całe 19zł bo sklep likwidują i wysprzedają wszystko