Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

kombinezon

Data utworzenia : 2017-03-03 08:28 | Ostatni komentarz 2017-03-29 19:54

Monika.P

3960 Odsłony
62 Komentarze

Moje pytanie może dziwne ale czy uzywacie jeszcze teraz przy tej pogodzie kombinezonu? Pytanie bierze się z tego powodu iż synek wyrósł nam z gondoli a na spacerówkę jest jeszcze za mały. Jeśli ubiorę go w kombinezon (a mam taki zimowy gruby) to się nie mieści, Jeśli go ubiorę w kurteczkę albo w bluzę i spodnie to spokojnie z lekko podnienioną do góry wkładką to wtedy sie jeszcze miesci. Wiatry sa teraz mocne ale mysle ze gondola oslania jednak zastanawia mnie czy wasze maluszki sa jeszcze ubierane w kombinezony, czy juz moge odpuscic czy jednak pasowałoby ubierac jeszcze dziecko kombinezon (zaznaczam ze dziecko ma 5 miesiecy).

2017-03-03 14:05

W taką pogodę bez wiatru ostatnio ubrałam córkę w body z długim rękawem, spodnie, skarpetki i kombinezon polarowy. Małą przykryłam kocem w gondoli i jak najbardziej wystarczyło.

2017-03-03 13:45

dobre pytanie, Jak ubieracie dzieci na spacer do gondoli? koszulka lub bady, na to sweterek i ja mam taki szalik przez glowę co tez oslania rączki i klatkę piersiowa. i na to kurteczka lub jakas gruba bluza polarowa (w zaleznosci od pogody i gdzie sie wychodzi) i na to kocyk. A Wy?

2017-03-03 12:56

A my caly czas mamy kombinezon taki rozpinany w kroku wiec i do samochodu i na spacerki jezdzi w kombinezonie. Chociaz fakt juz nakladamy pod kombinezok troche lzejsze ubranka niz na mrozy

2017-03-03 09:40

do fotelika w aucie ubieram go wlasnie w polarowe ubranie jak pajace do spania (takie jak kombinezon tylko ze duzo ciensze ) i na to kocyk a do gondoli tez kocyk jeszcze tak daje.

2017-03-03 09:20

Mojej córce zakladam kurteczke na cienkim polarku, do tego spodnie jeśli chłodniej to polarowe, jeśli cieplej to zwykle dresiki lub legginsy. Na stopki mam takie polbuciki że skóry. Jeździ w spacerowce, bo w gondoli już się nie mieściła od dłuższego czasu. Gondola bardziej osłania, więc myślę, że nie ma sensu przegrzewac go w kombinezonie. Temperaturę malego kontroluj na karku, jest na bardziej miarodajne. Mając przy sobie kocyk możesz go odkryć, jeśli będzie mu za gorąco.

2017-03-03 08:50

mój synek tez ma 5 miesięcy i wkładam go w kombinezonie ale mam taki polarowy, jest cieńszy niż ten co zakładaliśmy na mrozy. na jesień miałam kombinezon polarowy , na zimę gruby ale bez nóżek (przypominał śpiwór) i tera zteż mamy już taki polarowy z nóżkami. własnie etap przejściowy pomiędzy gondolą a spacerówką to częsty problem mam. uważam, ze nie ma mrozów i synek nie musi jeździć w kombinezonie, ważne aby było mu ciepło ale nie za ciepło. każde dziecko jest inne;)