Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

kombinezon

Data utworzenia : 2017-03-03 08:28 | Ostatni komentarz 2017-03-29 19:54

Monika.P

3959 Odsłony
62 Komentarze

Moje pytanie może dziwne ale czy uzywacie jeszcze teraz przy tej pogodzie kombinezonu? Pytanie bierze się z tego powodu iż synek wyrósł nam z gondoli a na spacerówkę jest jeszcze za mały. Jeśli ubiorę go w kombinezon (a mam taki zimowy gruby) to się nie mieści, Jeśli go ubiorę w kurteczkę albo w bluzę i spodnie to spokojnie z lekko podnienioną do góry wkładką to wtedy sie jeszcze miesci. Wiatry sa teraz mocne ale mysle ze gondola oslania jednak zastanawia mnie czy wasze maluszki sa jeszcze ubierane w kombinezony, czy juz moge odpuscic czy jednak pasowałoby ubierac jeszcze dziecko kombinezon (zaznaczam ze dziecko ma 5 miesiecy).

2017-03-29 19:54

SIlver dokładnie, robiłam tak samo jak byłam nastolatką i chciałam szybko się opalić. Ja się nie opalałam, słońca unikałam, jednak nie oznacza to, że zupełnie nie wychodziłam, wręcz przeciwnie :)

2017-03-10 01:00

Co za położna, oliwka nie jest wystarczająca aby ochronić dziecko przed działaniem promieni słonecznych, może nawet pogorszyc sytuacje bo je przyciąga. Ja zawsze nią się smarowałam aby właśnie przyspieszyć opalanie... Pamela ja opalalam się w ciąży ale z rozsadkiem i oczywiście brzuszek był zasloniety, jak wchodzilam do wody to śmiesznie wyglądał brzuch taki blady a reszta ciała opalona:)

2017-03-09 15:37

A ja w lato bylam w ciazy i wygladalam przy innych ludziach jak corka mlynarza :P jedynie to mialam stopy u gory opalone od noszenia japonek :p teraz lato to fajnie wyjdzie sie z wozeczkiem to zawsze cos sloneczko chwyci. A co do poloznej go tez mnie to zdziwilo dlatego ja kupie kremik. Z rossmana z tej firmy babydreams czy jak jej tam to naprawde sa super rzeczy dla dziecka,chusteczki talk i ja czesto kupuje z tej firmy.

2017-03-09 15:01

O ja tez dawno sie nie opalalam, ale to chyba z braku czasu i nadmaru obowiazkow ;/ w tym roku pewnie bedzie to samo no bo z malym to nie bardzo na slonce :d ale z 2 strony nie lubie lezec plackiem na sloncu, no i skora wolniej sie starzeje heheh

2017-03-09 12:08

No dziwna ta położna że oliwką kazala smarować. Nivea i Ziajka to fajne mają kosmetyki dla dzieci. Nie wiem w sumie na który się zdecyduje. Ja już 2 lata się nie opalałam !! Teraz tylko czekam na słońce ;)

2017-03-09 11:33

Monika to zalezy jaki ma sklad :) jeslis klad jest ok, a zauwazylam ze ta firma rossmannowska ma fajne kosmetyki dla dzieci to czemu nie

2017-03-09 10:29

A co powiecie na krem z Rossmann do twarzy? Ten babydream na lato?

2017-03-09 09:22

Oliwka nie ma ( lub bardzo niski) filtr. Nie jest polecana dla dzieci jako ochrona przed promieniami UV. Dziwna ta położna.... Ja używam z Ziaji filtr 50.