Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Wstawanie w łóżeczku

Data utworzenia : 2017-01-05 22:58 | Ostatni komentarz 2017-01-07 21:20

A.Dolowa

1617 Odsłony
8 Komentarze

Mam taki mały problem do tej pory synek (7miesiecy) zasypial albo przy piersi albo przy kołysankach w łóżeczku niestety od kiedy nauczył się wstawać przy meblach i w łóżeczku nie ma mowy o usypianiu w nim. Przekreca się na brzuch i od razu wstaje nawet jeśli jest zmęczony i śpiący. Kładę go a on zaraz wstaje i płacze. Czy to przejdzie mu czy są jakieś metody by jednak zasnął w łóżeczku...

2017-01-07 21:20

w tym wątku opisywałam metodę, która u nas zadziałała http://lovi.pl/pl/forum/6/7259 wymaga to jednak sporo cierpliwości powodzenia i trzymam kciuki

2017-01-07 12:23

Dziękuję za tyle cennych komentarzy i otuchy :-) i że nie tylko mój bobas tak sie zachowuje wiemze to nie pocieszenie ale wiem że nie jestem w tym sama. Dzieki Mamusie

2017-01-07 11:58

Spróbuj mu wypracować jakiś rytuał zasypiania czy to po południu czy wieczorny. Niech wie że to pora spania. Może zasłoń rolety żeby w pokoju było ciemniej? Ja tak robię małemu do dziś a ma 16 miesięcy. Córka mojej koleżanki też miała taki etap, a żeby dodatkowo zwabić swoją mamę do pokoju to wyrzucała smiczka gdzie popadnie i zaczynała płakać. Koleżanka jednak się nie podawała, dawała smoczka i kladla mała do łóżeczka. Po kilku dniach jej córa zrozumiała że spać oznacza spać. Wytrwałość i konsekwencja :-)

2017-01-06 23:57

Mój Syn aktualnie tak jak Twój nauczył się wstawać w łóżeczku i nie ma szans żeby w nim chociaż chwilkę poleżał. Od razu stoi i obserwuje wszystko i wszystkich. Ja usypiam go w łóżku przy cycusiu i odkładam do łóżeczka.

2017-01-06 22:19

Ja usypiam córkę na lozku naszym i potem przenosze do lóżeczka. Wkrótce mam zamiar uczyc ja usypiac u siebie ale czuje ze bedzie ciężko, i bedzie podobny problem. Trzeba byc konsekwentnym i pewnie zajmie to sporo czasu ale wszystko można wypracować. Michalina pamiętam jak o tym gdzies pisałaś, super sposób:) jezeli działa to czemu nie:) Tyle ze ja bym sie bala czy lozeczko sie nie polamie;)

2017-01-06 22:04

Michalina ale sobie metode wybrałaś :-) heheh no niestety trzeba być konsekwetnym i wytrwalym synkowi to zdecudowanie przejdzie :-) tylko musi wiedziec ze tym wstawaniem nic nie ugra :-)

2017-01-06 18:13

Mamy to samo. Mała wciąż się przekręca i wstaje. Ja mam na to metodę mocno nietypową i nie wiem, czy powinnam Ci ją polecać - wchodzę do córki do łóżeczka, karmię ją w nim, czasem nucę kołysanki, a przy próbach wstawania kładę ją ponownie. U nas działa ;)

2017-01-06 09:12

Moj syn tez tak ma, więc zasypia przy nas i potem go przekładam a i tak czasem się wybudzi i od razu jest"monter" i stoi na baczność w łóżeczku:( Próbowałam go usypiać w łóżeczku kilka razy przez kilka tygodni ale niestety od razu wstaje:(